با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

جلال حسینی: قهرمانی نیم‌فصل را به «هادی» تقدیم کردیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد تصمیم کادر فنی برای دادن بازوبند کاپیتانی به نوراللهی در بازی با سیاه‌جامگان خیلی خوب بود.

اصلاحات نیوز – کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد تصمیم کادر فنی برای دادن بازوبند کاپیتانی به نوراللهی در بازی با سیاه‌جامگان خیلی خوب بود.

به گزارش ایسنا، سید جلال حسینی بعد از برتری سه بر صفر تیمش برابر سیاه‌جامگان و قهرمانی در نیم‌فصل لیگ برتر گفت: هم‌قسم شده بودیم که بازی را ببریم. این برد و قهرمانی نیم‌فصل را به هادی نوروزی تقدیم کردیم.

او درباره این که بازوبند کاپیتانی امروز به دست نوراللهی بسته شده بود نیز اظهار کرد: احمد بازیکن خوبی است و شخصیت کاپیتانی دارد. تصمیم کادر فنی برای دادن بازوبند به احمد کار خوبی بود. این کار را کردیم که او کاپیتان برود و کاپیتان به تیم برگردد.

حسینی درباره این که چرا به داور اعتراض کرد و کارت زرد گرفت هم گفت: عصبی نبودم اما سه بار به داور گفتم که مهاج حریف لباس ما را می‌گیرد اما داور در هر سه بار خطای ما را اعلام کرد. مهاجم‌ها می‌توانند روی ما خطا کنند اما اگر ما خطا کنیم یا ضربه ایستگاهی خطرناکی به حریف داده می‌شود یا پنالتی می‌شود.

 

  طاهری: باشگاه‌ها از هیچ حمایتی برای تیم ملی فوتبال دریغ نمی کنند
آگهی
آگهی