با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

سردار آزمون تا پایان فصل برای روستوف بازی می کند

آزمون تا پایان فصل در روستوف ماندنی شد

 

۵۷۴۰۳۱۴۱

اصلاحات نیوز – روزنامه‌ معتبر ایزوستیای روسیه خبر داد سردار آزمون تا پایان فصل در روستوف باقی خواهد ماند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکسپرس روسیه، سردار آزمون، مهاجم تیم‌ ‌ملی ایران در این فصل بار دیگر در روستوف درخشید. نمایش زیبای او در لیگ قهرمانان اروپا باعث شد تا چندین تیم بزرگ اروپایی از جمله بورسیادورتموند آلمان، بنفیکای پرتغال و لیورپول انگلیس تمایل به جذب ستاره ایرانی داشته باشند. همچنین تیم‌هایی همچون لوکوموتیو و اسپارتاک روسیه نیز تیم‌هایی بودند که به شدت عملکرد این بازیکن را زیر نظر داشتند.

به نوشته روزنامه‌ معتبر ایزوستیای روسیه، روستوف به هیچ عنوان تا پایان فصل  اجازه خروج آزمون از این تیم را نخواهد داد و بازیکن ایرانی تا پایان فصل حداقل در روستوف خواهد بود تا به این تیم کمک کند رتبه خوب در لیگ روسیه داشته باشد و همچنین در لیگ اروپا نیز نتایج خوبی را کسب کند.

الکساندر شیکونف، معاون باشگاه روستوف درباره وضعیت مهاجم ۲۱ ساله ایرانی، گفت‌: آزمون عملکرد خوبی در این فصل برای ما داشت و طبیعی است که تیم‌های زیادی خواهان به خدمت گرفتن او باشند. پیشنهادات متعددی نیز برای جذب او به باشگاه ما رسیده است، ولی روستوف به هیچ عنوان نمی‌خواهد تا پایان فصل او را از دست بدهد. ما می دانیم که او بازیکن کلیدی برای ما محسوب می‌شود و برای کسب نتایج بهتر نیاز داریم که او را در تیم داشته باشیم.

در ادامه این گزارش آمده است: سردار آزمون قطعا از روستوف جدا خواهد شد،  ولی این اتفاق قرار نیست که به زودی رخ دهد. الکساندر موستووی، فوتبالیست سابق تیم‌ ‌ملی روسیه که در دو جام جهانی ۹۴ و ۲۰۰۲ برای تیم‌ ‌ملی این کشور بازی کرد، درباره سردار آزمون، گفت‌: من دو سال پیش هم گفتم که او سطح بسیار بالایی دارد و به همین خاطر می‌تواند مهاجم اول روستوف باشد و ما در طول دو سال گذشته دیدیم که او تبدیل به مهاجم نخست روستوف شد. از نظر من او همین الان هم می‌تواند به تیم بزرگ‌تر اروپا برود. توانایی‌های آزمون به حدی است که می‌تواند در همین سن و سال کم بدرخشد. به نظر من بهتر است اگر او می‌خواهد به اروپا برود همین الان اقدام به رفتن به اروپا کند و نگذارد این اتفاق دیرتر از موعد رخ دهد. البته از جهاتی هم این می‌تواند به سود آزمون باشد. اگر او تا پایان لیگ اروپا در روستوف بماند ممکن است قیمتش در بازار نقل‌ و انتقالات بالا برود و این به سود او خواهد بود.

قربان بردیف، سرمربی سابق روستوف که کاشف سردار آزمون محسوب می‌شود، اکنون معاون این باشگاه است و به نظر می‌رسد یکی از کسانی است که می‌تواند نظر آزمون را نسبت به ماندن یا رفتن از روستوف تحت تاثیر قرار بدهد.

 

  ۸ زندانی ایرانی در ارمنستان تا فردا تحویل نیروهای مرزبانی ایران می شوند
آگهی
آگهی