با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

بهترین شخص برای درد دل کردن کیست؟

بهترین شخص برای درد دل کردن کیست؟

 

 

به گزارش اصلاحات نیوز و به نقل از خبرآنلاین – باشگاه خبرنگاران نوشت: همیشه آماده شنیدن صحبت ها و درد دل کردن همسرتان باشید اگر چه قادر به ارایه راه حل مناسبی برای حل مشکلش نباشید.

سیما منادی روان‌شناس و مشاور اظهار داشت: یکی از خصوصیات زوج‌های موفق این است که براحتی و صمیمیت با یکدیگر صحبت کنند و هنگام ایجاد مشکل در زندگی بتوانند راه حلی برای رفع آن پیدا کنند.

وی گفت: اگر هر یک از زوجین نتوانند شنونده خوبی برای درد دل‌های همسرش باشد، به ناچار ممکن است به دیگران و حتی خانواده خویش پناه ببرد و مشکلاتش را مطرح سازد زیرا درد دل کردن یک نیاز غریزی برای همه افراد است و انسان طبعاً نیاز دارد که کسی صحبت هایش را بشنود.

منادی گفت: اگر رازهای زندگی زوجین به خارج از حریم خصوصی آنان کشیده شود نه تنها باعث رفع مشکل نمی‌شود بلکه بر شدت این مسایل افزوده می‌شود زیرا هر کس اگرچه نیت خیرخواهانه‌ای هم داشته باشد ولی با ارایه نظرات گوناگون موجب اختلال در حل آن موضوع خواهد شد.

این روان‌شناس در پایان تأکید کرد: به یاد داشته باشید که هرگز دیگران را حتی اگر بهترین دوست شما باشد از تمام جزییات زندگی خود با خبر نسازید و تمام مشکلات و مسایل خصوصی‌تان را برای آنان بازگو نکنید.

 

  زخم های بی شمار بر تن بلوط
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی