با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تعطیلی تعدادی از کمپ‌ های ترک اعتیاد

بعضی از کمپ‌های ترک اعتیاد تعطیل می‌شوند

 

۵۷۳۰۹۶۱۶

اصلاحات نیوز – معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری با تاکید بر لزوم اهتمام بیشتر مسئولان درباره حل معضلات اجتماعی گفت: این معضلات به شکل نرم و نامحسوس زیرساخت‌های کشور را هدف قرار می‌دهد و از بین می‌برد.

هدایت الله جمالی پور در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: مسوولان می توانند با هزینه ای کم و با توجه به شرایط موجود در جامعه مشکلات و معضلات اجتماعی را مدیریت و برطرف کنند. باید به این نکته توجه داشت که معضلات اجتماعی زیرساخت های کشور را هدف قرار می دهند و لذا نیاز است که با جدیت و دقت بیشتری پیگیری شوند.

وی افزود: با تلاش و همت، مدیریت و برنامه ریزی صحیح می توان شرایط و فضای قابل قبولی را در موضوعات اجتماعی بوجود آورد.

جمالی‌پور در ادامه با اشاره به وضعیت کمپ‌های فعال در شهرستان افزود: کمپ‌ها باید دارای شکل و سیاق کلینیک درمانی بوده و مسوولیت آنها در اختیار پزشک متخصص به‌همراه مددجوی اجتماعی باشد. فردی که زمانی بزهکار اجتماعی بوده است نمی‌تواند به تنهایی عهده دار کمپ باشد و آموزش های لازم و مربوطه را به بیماران و معتادان بدهد بلکه یک پزشک متخصص و متبحر باید مدیریت آنرا بر عهده داشته باشد.

وی با بیان اینکه کمپ‌ها باید دارای کلیه امکانات درمانی و بهداشتی باشند، تصریح کرد: کمپهای فعال در شهرستان ری باید تحول جدی در شیوه مدیریت خود از لحاظ درمان، تامین امکانات و امنیت انجام دهند و کمپ‌هایی که دارای مشکلات رسیدگی به بیماران خود باشند تعطیل خواهند شد.

اتمام سرشماری عمومی نفوس و مسکن با همکاری مردم و تلاش آمارگیران

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن در شهرستان ری به صورت اینترنتی و حضوری با همکاری مردم و تلاش آمارگیران به پایان رسید تا نتایج آن زمینه ساز توسعه کشور باشد.

وی با تشکر از مشارکت مردم و به ویژه خانوارهایی که در سامانه اینترنتی مرکز آمار شرکت کرده اند، گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن با همت دولت آغاز شد و با همکاری مردم و تلاش آمارگیران و کارشناسان پیش رفت. با توجه به اهمیت سرشماری در برنامه ریزی توسعه‌ای و شهری، این طرح می تواند باعث مدیریت بهتر و مؤثرتر در دولت باشد و بتوانیم با برنامه ریزی درست خدمات بهتری به مردم ارائه بدهیم.

معاون استاندار تهران تاکید کرد: در شهرستان ری همانند تمام اقصی نقاط کشور سرشماری اینترنتی و حضوری با همکاری مؤثر مردم در زمان تعیین شده انجام شد. با مشارکت مردم و تلاش و پشتکار عوامل اجرایی سرشماری تقریباً تمام خانوارها انجام شد و میزان خانوارهای غایب کمتر از ۳ درصد گزارش شده است.

جمالی پور با بیان اینکه ۴ستاد در شهرستان ری مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: معاونان فنی و کارشناسان در مرکز ستادهای شهرستان در حال جمع بندی آمار ثبت شده هستند تا اطلاعات دقیق خود را ارئه بدهند.

 

  کیهان بالاخره یک جا حق را به محمود صادقی داد!
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی