با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

چرا مدال آوران ریو استخدام نمی شوند؟

چرا خبری از استخدام مدال آوران ریو در کمیته ملی المپیک نیست؟

 

۵۷۳۳۷۲۱۶

اصلاحات نیوز – دلیل اینکه خبری از استخدام مدال آوران المپیک ریو در کمیته ملی المپیک نیست این طور عنوان شده که هیچ کدام از آنها درخواستی را در این مورد ارائه نکرده‌اند.

به گزارش ایسنا، هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در یکی از نشست‌های خود  قبل از المپیک ۲۰۱۶ اعلام کرد هر یک از ورزشکاران که بتوانند در بازی‌های ۲۰۱۶ صاحب مدال طلا، نقره یا برنز شوند، استخدام کمیته ملی المپیک خواهند شد.

در مورد اینکه چرا پس از گذشت بیش از سه ماه از پایان بازی‌ها خبری از استخدام مدال آوران در کمیته ملی المپیک نیست، گفته می‌شود هنوز هیچ کدام از مدال آوران المپیک ریو برای استخدام در این نهاد درخواستی نداده‌اند.

البته بعد از اعلام کمیته ملی المپیک مبنی بر استخدام مدال آوران، وزارت ورزش هم از استخدام مدال آوران خبر داد و هیات دولت جذب و استخدام قهرمانان، مشمول قانون سرباز قهرمان در بازی‌های المپیک، پارالمپیک، بازی‌های آسیایی، قهرمانی جهان و جام جهانی را تصویب کرد و شاید مدال آوران منتظر استخدام در دیگر ارگان های دولتی هستند.

کمیته ملی المپیک همچنین تفاهم نامه‌هایی را قبل از آغاز بازی‌ها به امضا رساند. یکی از آنها اهدا کفش طلا از سوی شرکت کفش ملی به طلایی‌های ریو بود ، این شرکت اعلام کرده بعد از پایان ماه صفر وعده خود را عملی می‌کند و اکنون که در پایان این ماه قرار داریم باید دید سه طلایی المپیک ریو صاحب یک جفت کفش طلا می شوند یا خیر.

در المپیک ۲۰۱۶ ریو، کیانوش رستمی، سهراب مرادی  و حسن یزدانی موفق به کسب مدال طلا شدند. کمیل قاسمی تنها مدال نقره ایران را گرفت و حسن رحیمی، سعید عبدولی ، قاسم رضایی  و کیمیا علیزاده به مدال برنز رسیدند.

 

  واکش روحانی به اقدام ترامپ در لغو ویزا
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی