با ما ارتباط برقرار کن

ورزشی

ارائه‌شده

در

زلاتان از تمدید قراردادش با یونایتد گفت

واکنش زلاتان به تمدید قرارداد با منچستریونایتد

 

۵۷۳۷۷۳۵۷

اصلاحات نیوز – ستاره سوئدی شیاطین سرخ به ماندن و یا جدایی خود از این تیم واکنش نشان داد. او تاکید کرد که پوگبا به زودی در یونایتد خواهد درخشید.

به گزارش ایسنا به نقل از اسکای اسپورت، زلاتان ابراهیموویچ یکی از خریدهای منچستریونایتد در فصل جابجایی تابستانی بود.
این بازیکن سوئدی تاکنون عملکرد پرنوسانی در یونایتد داشته با این حال ژوزه مورینیو تاکید کرد که دوست دارد این مهاجم سرشناس قراردادش را یک سال دیگر هم تمدید کند.
زلاتان به شایعه جدایی خود واکنش نشان داد و گفت: هنوز هیچ مذاکره‌ای با سران یونایتد در این زمینه نداشته‌ام. هنوز احساس می‌کنم که می‌توانم در سطح نخست فوتبال اروپا بدرخشم و تاثیرگذار ظاهر شوم. اگر بدانم که من را می‌خواهند مشکلی برای تمدید قرارداد خود ندارم و یک فصل دیگر در یونایتد می‌مانم.
ابراهیموویچ درباره دیدار برابر فاینورد گفت: وقتی در هلند بازی می‌کردم تنها نام آژاکس به گوش می‌رسد و فاینورد تیم مدعی نبود. من در فوتبال هلند خود را مدیون آژاکس می‌دانم و تنها این تیم را می‌شناسم.
او در پایان سخنان خود درباره پوگبا گفت: پوگبا فشار زیادی را تحمل می‌کند. انتظارات از این بازیکن بسیار بالاست و این باعث شده تا کار او سخت‌تر شود. درباره پوگبا باید بگویم که او به سختی در حال کار کردن است و زمان درخشش او فرا خواهد رسید.

  سرمربی پرسپولیس خواستار فسخ قرارداد ۲ بازیکن شد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی