با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ارتباط بین خودسری های مشهد و خدشه دار شدن وحدت ملی / خودمختاری و خود محوری در خراسان حاکم شده است!

سخنگوی دولت به گفته آمار موفق اصلاحات در واکنش به لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس در مشهد گفت:این اقدامات در مشهد سبب خدشه دار شدن وحدت ملی در کشور می شود.

رمضان زاده

عبد الله رمضان زاده ، سخنگوی دولت اصلاحات در گفتگو با اصلاحات نیوز با اشاره به موضوع لغو سخنرانی امروز صبح علی مطهری،نایب رئیس دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مشهد مقدس اظهار داشت:راستش را بخواهید من گیج شده ام و نمی دانم این اقدامات به چه معناست،احمدی نژاد با وجود منع رهبری امروز به اسودگی در خوزستان سخنرانی می کند اما سخنرانی نایب رئیس قانونی و رسمی مجلس شورای اسلامی در یک مراسم عزاداری را بی هیچ قانون و دلیلی در مشهد لغو می شود.

وی ادامه داد : این مسئله برایم قابل فهم نیست واساسا متوجه این اقدامات نمی شوم اما با توجه به شرایط گمان میکنم نوعی خودمختاری،خود سری و خود محوری در خراسان حاکم شده است که قصد تعطیل سازی قانون در این شهر را دارند و به نظر من تمام مقامات کشور باید موضعی واحد را در خصوص این مهم و بی قانونی های این شهر نشان دهند.

این کارشناس اصلاح طلب مسائل سیاسی کشور با تاکید بر خطرناک بودن این قبیل خودمحوری ها در کشور بیان کرد:این اقدامات قانون گریزانه اگر رسم شود بهانه دست افرادی می دهد که ما از ابتدا با آنها بر سر پذیرفتن حاکمیت ملی کشور مشکل داشتیم بنابراین نباید اجازه داده شود این قبیل اقدامات خودسرانه به خصوص در مورد مسائل اساسی کشور باب شود و صورت پذیرد چرا که به هر بهانه و دلیلی که باشد موجب خدشه دار شدن وحدت ملی شده و ما را دچار مشکل می سازد.

رمضان زاده با اشاره به حاکمیت قانون در ایران اسلامی خاطرنشان کرد:در ایران قانون به طور کامل حاکم است و به صورت یکپارچه اجرا می شود و مطابق همین قانون هیچ شخصی نمی تواند آزادی های عمومی مردم را که قانون اساسی به آنها تاکید کرده است را زیر پا بگذراد و حتی اگر توسط مقام قضائی نیز صورت بگیرد باید فرد خاطی به پای میز محاکمه کشانده شود.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که اگر دولت اصلاحات امروز بر سرکار بود و این اتفاقات در آن زمان رخ می داد واکنش این دولت به این مسئله چه بود،بیان کرد:در ابتدای امر استاندار که مسئول تامنی امنیت استان مربوطه است باید پاسخگو باشد و سپس وزیر کشور و به طور کلی مجموعه دولت و در خاتمه نیز نمایندگان مجلسی که خواستار حاکمیت ملی هستند باید واکنش نشان می دادند و به حق است که بگویم واقعا گیج شده ام و نمیدانم این اقدامات به چه معناست.

رمضان زاده ادامه داد:مجموعه این اقدامات و به طور کلی این قبیل لغو و صلب آزادی های قانونی مردم در یک استان خاص اقدامی بسیار خطرناک است،هرشخصی بخواهد مطابق میل و خواست خودش رفتار کند و در مقابل اجرای قانون ایستادگی کند می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای کشور ایجاد کند و به وحدت ملی آسیب های بسیار جدی را وارد کند.

سخنگوی دولت اصلاحات با اشاره به سکوت مدعیان نهی از منکر امروز در مقابل فسادهای ۸ ساله دولت قبل اظهار داشت:اگر بحث ایستادگی و جلوگیری از منکر باشد باید در مقابل منکرها و فسادهای ۸ ساله دولت قبل ایستادگی می کردند که متاسفانه سکوت پیشه کردند اما من امروز این بی قانونی ها و خودسری ها را به مراتب خطرناک تر از آن سکوت می دانم چرا که کشور امروز و با توجه به شرایط محیطی در وضعیتی نیست که فردی بخواهد با بی قانونی وحدت ملی را خدشه دار کند.

وی در خاتمه به وظایف نیروهای خواستار حاکمیت واحد در کشور اشاره کرد و گفت:وظیفه تمام نیروهای خواستار حاکمیت ملی و قانون در کشور است که در مقابل این بی قانونی ها،خود سری ها،خود مختاری ها و جدایی طلبی ها ایستادگی کنند.

 

ادامه ی خواندن
۳ نظر

1 پاسخ

 1. عمار

  21 نوامبر 2016 در 11:28 ب.ظ

  آقای علم الهدی چند روز دیگه خودمختاری کشور مشهد رو اعلان خواهد کرد

 2. رسول

  21 نوامبر 2016 در 6:01 ق.ظ

  این همه سخنرانی دکتر عباسی، نبویان،رائفی پور ،رسایی و.. لغو شد صدایتان هم در نیامد اونوقت سخنرانی کسی. که برای امام رضا حریم قائل نیست و آن نظرات شاذ و عجیب و غریب را در مورد حضور امام رضا در کنسرت را بیان می کند برایتان مهم شده است

 3. رسول

  21 نوامبر 2016 در 6:01 ق.ظ

  این همه سخنرانی دکتر عباسی، نبویان،رائفی پور ،رسایی و.. لغو شد صدایتان هم در نیامد اونوقت سخنرانی کسی. که برای امام رضا حریم قائل نیست و آن نظرات شاذ و عجیب و غریب را در مورد حضور امام رضا در کنسرت را بیان می کند برایتان مهم شده است

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی