با ما ارتباط برقرار کن

جهانی

ارائه‌شده

در

«چلسی» کلینتون به میدان می آید؟

کلینتون‌ها اینبار با «چلسی» وارد می‌شوند

 

۵۷۳۸۳۶۹۰

اصلاحات نیوز – در حالی که برخی معتقدند خاندان سیاسی کلینتون دیگر مرده است، منابع مطلع خلاف آن را می‌گویند. “چلسی کلینتون” آماده می‌شود تا در صورت خالی شدن کرسی شهر نیویورک جایگزین ” نیتا لووی ” جمهوری‌خواه شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری نیویورک پست، چلسی کلینتون، دختر هیلاری و بیل کلینتون خودش را برای تصدی کرسی نیتا لووی ۷۹ ساله آماده می‌کند. او یک سیاستمدار کارکشته است که ۳۰ سال در کنگره آمریکا بوده است.

یک منبع مطلع گفت: درست است که خانواده کلینتون پس از شکست هیلاری در انتخابات ریاست جمهوری به اندکی زمان برای سازماندهی مجدد خود نیاز دارند اما آنها تسلیم نمی‌شوند. چلسی کلینتون نسل آتی سیاستمدار خاندان کلینتون می‌شود. او در چند سال گذشته نقش چشمگیری در بنیاد کلینتون و کارزار انتخاباتی هیلاری داشته است. گرچه هیلاری چندان موافق ورود چلسی به عرصه سیاسی نبود اما چلسی وارد ستاد انتخاباتی مادرش شد و خودش را فردی بسیار مصمم، سخنور و مردمی نشان داد.

به گفته این منبع، نیتا لووی در آستانه بازنشستگی است و در داخل حلقه دموکرات‌های نیویورک بحث‌های زیادی درباره پر کردن کرسی لووی مطرح شده و قرار است چلسی برای تصدی این کرسی نامزد شود.

 

  ترامپ هم رئیس جمهور شد!
آگهی
آگهی