با ما ارتباط برقرار کن

فرهنگی

ارائه‌شده

در

۲۰ میلیارد عتیقه در یزد کشف شد

رئیس پلیس آگاهی یزد گفت : با اقدام ماموران آگاهی این استان ۲نفر که قصد فروش تعدادی سنگ و اشیای تاریخی به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال را داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

 

۸۲۲۹۹۸۹۰-۷۱۱۵۶۰۹۴

اصلاحات نیوز – رئیس پلیس آگاهی یزد گفت : با اقدام ماموران آگاهی این استان ۲نفر که قصد فروش تعدادی سنگ و اشیای تاریخی به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال را داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین رضایی سه شنبه افزود: با توجه به دریافت خبری مبنی بر فعالیت افرادی در رابطه با جمع آوری و قاچاق اشیای عتیقه­ بسیار با ارزش بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پلیس ضمن هماهنگی با مقامات قضائی تحقیق های لازم را آغاز کرده و متوجه شدند متهمان قصد فروش تعدادی سنگ و کتب قدیمی را دارند که بلافاصله آنها را طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
این مسئول ضمن اشاره به کشف ۲جلد کتاب خطی، تعدادی سنگ های عتیقه و قدیمی از دستگیر شدگان اظهار داشت : متهمان قصد فروش این اشیا را داشتند.
سرهنگ رضایی با بیان اینکه تحقیق های بیشتر پلیس در خصوص دستگیری دیگر عاملان این پرونده ادامه دارد افزود: امروزه به برکت انقلاب اسلامی دست قاچاقچیان از میراث فرهنگی کشور کوتاه شده و پلیس هم در مقابله با چپاولگران میراث فرهنگی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.
محورهای مواصلاتی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت این استان در کانون کریدور شمال – جنوب کشور موجب شده تا راههای این استان مورد سو استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد.
  ۲۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۶ از نگاه سایت‌ اند ساوند
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی