با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

جاده چالوس بسته شد،هراز دوطرفه شد،پلیس تونل کندوان را تخیله کرد

timthumb
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور چالوس از میدان امیرکبیر به سمت شمال خبر داد.
به گزارش «انتخاب»؛ سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت ترافیکی در محور چالوس اظهار کرد: از ساعاتی پیش شاهد ورود حجم بالای خودرو و بیش از حد ظرفیت جاده چالوس در بخش‌هایی از این جاده بودیم که این مساله باعث توقف خودروها در دو استان البرز و مازندران شد که به همین دلیل بلافاصله عوامل پلیس ضمن حضور در محل و روان‌سازی ترافیک تمهیدات ویژه‌ای را در این منطقه اتخاذ کردند.
رحمانی با بیان اینکه “در حال حاضر در حد فاصل گچسر به دیزین مشکل ترافیکی رفع شده و ترافیک به شکل نیمه‌سنگین اما روان جریان دارد”، گفت: در بخش‌هایی از جاده چالوس در استان مازندران همچنان مشکلاتی وجود دارد که عوامل پلیس راه با حضور در محل در حال روان‌سازی و بازگشایی مسیر هستند.
وی با بیان اینکه “با توجه به حجم ترافیک از ساعاتی پیش جاده چالوس از میدان امیرکبیر به سمت شمال مسدود شد”، اظهار کرد: تردد خودروها از میدان امیرکبیر به سمت شمال تا اطلاع ثانوی و تخلیه بار ترافیکی داخل جاده چالوس ممنوع است.
رحمانی درباره یک‌طرفه شدن جاده‌های هراز و چالوس نیز به ایسنا گفت: جاده چالوس همچنان به سمت شمال یک‌طرفه است اما جاده هراز دو طرفه بوده و تردد به شکل رفت و برگشت در آن انجام می‌شود.
وی درباره وضعیت ترافیکی دیگر جاده‌های کشور نیز گفت: ترافیک در جاده فیروزکوه، کرج – قزوین، قزوین – رشت نیمه‌سنگین اما روان است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از شهروندان خواست که اگر قصد سفر داشته‌اند اما تاکنون از منزل خود خارج نشده‌اند، امشب صبر کرده و از صبح فردا سفر خود را آغاز کنند.
وی همچنین با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و امدادرسانی به حوادث احتمالی در هر نقطه از کشور با این شماره تماس بگیرند.
پلیس تونل کندوان را تخیله کرد
ترافیک سنگین در جاده چالوس که منجر به قفل شدن میسر در برخی از تونل‌های این محور شده، باعث شد چند ساعت قبل بخشی از مسافران در تونل کندوان بدون هیچ راه فراری باقی بمانند که این مسأله باعث افزایش نگرانی آن‌ها از خطر خفگی در تونل شد.
بعد از این اتفاق با همکاری سازمان راهداری و پلیس راهور از چند ساعت قبل عملیات تخلیه تونل کندوان آغاز شد که براساس اعلام مقامات سازمان راهداری، این عملیات از حدود دو ساعت قبل به پایان رسیده است.
ناصر رزاق‌منش مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری کشور درباره آخرین وضعیت در تونل کندوان به ایسنا گفت: متاسفانه به دلیل بالا بودن تعداد خودروها در این تونل و البته ورود برخی از خودروها به مسیر مقابل، حدود چند ساعت قبل عملا رفت و آمدها در این تونل قفل شد.
به گفته وی با توجه به اینکه تونل کندوان حدود ۱۶۰۰ متر طول دارد و یکی از طولانی‌ترین تونل‌های این محور محسوب می‌شود، افزایش تعداد خودروها و پیاده شدن برخی از سرنشینان از خودرو باعث شد مشکلاتی برای برخی از مسافران به‌وجود بیاید.
رزاق‌منش اعلام کرد: خوشبختانه با توجه به پیگیری‌های صورت‌گرفته از سوی سازمان راهداری و پلیس راهور حدود دو ساعت قبل این تونل به طور کامل تخلیه شد و در حال حاضر هیچ مشکل و خطری مسافران جاده چالوس را تهدید نمی‌کند.
به گزارش ایسنا، به دنبال ایجاد موج سفر از تهران به سمت استان‌های شمالی کشور از چند روز گذشته محورهای مواصلاتی اصلی به سمت استان‌های شمالی یک‌طرفه شده و در آن‌ها محدودیت‌های ترافیکی جدی وضع شده است.
از صبح امروز و با توجه به پایان یافتن ماه رمضان، تعداد سفرها در جاده چالوس به طور قابل توجهی افزایش یافت که این اتفاق به مسدودشدن بخش‌هایی از این جاده و توقف کامل خودروها انجامید.
  خلیلی: زمین فوتبال چاله‌ میدان نیست
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی