با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

ارائه‌شده

در

فانی نیامد،ستاری تودیع اش کرد!

صبح امروز جمعی از نخبگان کشور در غیاب وزیر آموزش و پرورش و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با رهبری عظیم انقلاب اسلامی دید ار کردند.

ستاری و فانی

به گزارش اصلاحات نیوز ؛ صبح امروز مورخ بیست و هشتم مهرماه سال جاری جمعی از نخبگان کشور در حسینیه امام خمینی(ره) به همراه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری سکان دار یازدهمین دولت یازدهم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار و پیش از بیانات رهبر انقلاب، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در غیاب علی اصغر فانی،وزیر آموزش و پرورش دولت یازدهم ضمن قدردانی از فعالیت‌های سکان دار این وزارتخانه تلویحاً از استعفای وی خبر داد و خاطر نشان کرد: آقای فانی روزهای آخر خدمت خود را سپری می‌کند.

سخنان ستاری پیرامون فانی در حالی است که هنوز خبری از استعفای رسمی وزیر آموزش و پرورش نیست و وی طی روزهای قبل استعفای خود را تکذیب کرده کرده است اما رسانه‌های نزدیک دولت از تائید استعفای فانی خبر می‌دهند.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود توضیحاتی پیرامون شرکت‌های دانش بنیان وخروج تحصیل‌کردگان از کشور داد و نقش رهبری عظیم انقلاب را در حمایت از نخبگان کشور را نقشی ستودنی و غیرقابل انکار دانست.

آگهی