با ما ارتباط برقرار کن

جهانی

ارائه‌شده

در

۶۹ درصد لاتین تبارهای آمریکایی حامی کلینتون هستند

نتایج یک نظر سنجی مشترک نشان می دهد که ۸۲ درصد از رای دهندگان لاتین تبار آمریکایی گفته اند که در این انتخابات شرکت می کنند و ۶۹ درصد از این تعداد اعلام کردند به هیلاری کلینتون رای خواهند داد.

۸۲۲۷۰۴۷۲-۷۱۰۹۸۱۹۴

به گزارش اصلاحات نیوز، نتایج یک نظر سنجی مشترک نشان می دهد که ۸۲ درصد از رای دهندگان لاتین تبار آمریکایی گفته اند که در این انتخابات شرکت می کنند و ۶۹ درصد از این تعداد اعلام کردند به هیلاری کلینتون رای خواهند داد.

نتایج نظر سنجی مشترک شبکه خبری ان بی سی، وال استریت جورنال و شبکه تلویزیونی ‘تله موندو’ نشان می دهد که حمایت رای دهندگان لاتین تبار آمریکایی از هیلاری کلینتون از ۶۰ در صد در ماه گذشته به ۶۹ در صد در ماه جاری میلادی افزایش پیدا کرده است.
بر اساس این نظر سنجی فقط ۱۷ درصد از رای دهندگان این قشر از جمعیت آمریکا گفته اند که به رقیب او دونالد ترامپ رای خواهند داد.
نتایج نظر سنجی مذکور در رابطه با ۴ نامزد انتخاباتی آمریکا یعنی کلینتون، ترامپ، گری جانسون نامزد لیبرتارین ها و جیل اسمیت نامزد حزب سبز این کشور نیز نشان می دهد که کلینتون با ۶۷ در صد حمایت بر سایر رقبای خود برتری دارد.
بر همین اساس میزان تمایل لاتین تبار های آمریکایی به شرکت در این انتخابات در یک ماه گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده و در حالی که ۸۲ درصد از آنان گفته اند به طور قطع در این رای گیری ها شرکت خواهند کرد که عمده این افزایش مربوط به حامیان کلینتون در این انتخابات بوده است.
این در حالی است که نزدیک به ۸۰ درصد از این قشر جامعه آمریکا نسبت به ترامپ دیدگاهی منفی و فقط ۱۳ درصد از آنان دیدگاهی مثبتی ابراز کرده اند.
این نظر سنجی مشترک در فاصله روزهای دهم تا سیزدهم ماه اکتبر و در میان ۳۰ نفر از رای دهندگان واجد شرایط لاتین تبار انجام شده است.
منبع:  ایرنا
  زلزله ۶٫۴ ریشتری اندونزی را لرزاند
آگهی
آگهی