با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

ارائه‌شده

در

قهرمان المپیک در اردوی جهادی

کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک ریو، به همراه جهادگران و مسئولان بسیج سازندگی در اردوی جهادی روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه حضور یافت و با مردم محروم این روستا دیدار کرد.

۵۷۳۵۵۸۵۷
کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک ریو، به همراه جهادگران و مسئولان بسیج سازندگی در اردوی جهادی روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه حضور یافت و با مردم محروم این روستا دیدار کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز، رستمی در ابتدای ورود به این روستا مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت و یکی از اهالی با خواندن دلنوشته ای به وی خیر مقدم گفت.

رستمی سپس به همراه اهالی و جهادگران بسیج سازندگی از پروژه در حال ساخت مسجد امام حسین(ع) روستای گله جار بازدید کرد و در اقدامی جهادی خود نیز وارد گود خدمت رسانی شده و به جهادگران کمک کرد.

این پهلوان ارزنده کشور در ادامه با حضور در خانه یکی از نیازمندان روستا که معلولیت نیز داشت، در اقدامی خیرخواهانه دو سکه طلا را به این خانواده نیازمند هدیه کرد.

رستمی در این حضور که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید بود، هدایایی نیز به کودکان محروم این روستا هدیه داد.

قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶ در این دیدار به خبرنگاران، گفت: با افتخار می گویم یک بسیجی هستم و امیدوارم شرکت در این برنامه فتح بابی باشد برای سایر ورزشکاران و قهرمانان ملی که با حضور در اردوهای جهادی بتوانند انگیزه‌ای باشند برای جوانان جهادگر و دلگرمی محرومین را رقم بزنند.

رستمی خواستار توجه و رسیدگی مسئولین به مناطق محروم به ویژه روستاها شد و افزود: افتخار می کنم از کودکی نان حلال کارگری را خوردم و با فرهنگ جهادی و کار و تلاش بیگانه نیستم.

قهرمان وزنه برداری المپیک ریو گفت: حضور پیدا کردن در اردوهای جهادی آرامش بخش است و برای خدمت رسانی همه جانبه به مستضعفین در نقاط محروم مسئولین دستگاه‌های اداری کشور باید پا به پای بسیج سازندگی در این امر دخیل باشند و نباید از نقش تاثیرگذار خیرین در این عرصه چشم پوشی کرد.

رستمی اظهار داشت: درخواستم از مسئولین تلاش در راستای اشتغالزایی برای جوانان مملکت است. بی شک این سرمایه های متعهد و متخصص می توانند با اعتماد و حمایت مسئولین در گسترش عرصه های اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور موثر باشند.

رستمی در پایان با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت های عمرانی روستاها خاطر نشان کرد: مسئولین تا جایی که می توانند در مواردی همچون ساخت مساجد، مدارس و … کمک کنند و نسبت به روستائیان بی توجه نباشند و از کنار آنها راحت نگذرند.

منبع: ایسنا

  ۱۰۰ سکه طلا هدیه مسئولین کرمانشاه به کیانوش رستمی
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی