با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

نشانه گیری ۲۰۰ موشک اتمی اسرائیل به سمت ایران

بچه ها در تهران می دانند که اسرائیل ۲۰۰ کلاهک هسته ای در اختیار دارد که به سوی آنها نشانه گیری شده است

طبق ارزیابی کالین پاول، وزیر خارجه سابق آمریکا اسرائیل ۲۰۰ کلاهک هسته ای در اختیار دارد که به سوی تهران نشانه گیری شده اند.

این مطلب در ایمیل های هک شده توسط هکرها اعلام شده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، کالین پاول در ایمیل ارسالی به جفری لیدز، حامی مالی حزب دموکرات آمریکا درباره اعتراضات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به معامله با ایران نوشت رژیم ایران حتی در صورت ساخت سلاح هسته ای از آن استفاده نخواهد کرد چون”بچه ها در تهران می دانند که اسرائیل ۲۰۰ کلاهک هسته ای در اختیار دارد که به سوی آنها نشانه گیری شده است”. تاریخ این نامه ۳ مارس ۲۰۱۵ است.

کالین پاول نه فقط وزیر خارجه بلکه رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا بوده و به این دلیل ناظران معتقدند اطلاعات وی درباره زرادخانه هسته ای اسرائیل دقیق و موثق است. باید خاطرنشان کرد که در گذشته جیمی کارتر،رئیس جمهور سابق آمریکا نیز درباره کلاهک های هسته ای اسرائیل سخن گفته بود.

 وزیر خارجه سابق آمریکا در ایمیل اش در درستی استدلال های نتانیاهو از جمله زمان لازم برای ساخت سلاح هسته ای در ایران ابراز تردید کرده و اظهار داشت نخست وزیر اسراییل هر سال می گوید تا ساخت سلاح هسته ای در ایران فقط یک سال مانده است. کالین پاول همچنین اظهار داشت دوستانش در ابوظبی از توافق هسته ای با ایران حمایت می کنند و خود وی نیز آن را قابل قبول می داند.

  شناسایی پنجمین جانباخته غیر آتش‌ نشان حادثه پلاسکو
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی