با ما ارتباط برقرار کن

جهانی

ارائه‌شده

در

لغو سفر کلینتون به کالیفرنیا

هیلاری کلینتون در حالی که روز گذشته به دلیل ضعف جسمانی در مراسم یادبود ۱۱ سپتامبر دچار مشکل شده بود، سفر خود به کالیفرنیا را لغو کرد.

clinton
هیلاری کلینتون در حالی که روز گذشته به دلیل ضعف جسمانی در مراسم یادبود ۱۱ سپتامبر دچار مشکل شده بود، سفر خود به کالیفرنیا را لغو کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز، به نقل از شبکه خبری العربیه، هبلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری آمریکا که به گفته دکترها این روزها از بیماری ذات‌الریه رنج می‌برد با لغو سفر خود به کالیفرنیا به دلیل تشدید بیماری‌اش، به نگرانی‌ها درباره وضعیت جسمانی خود آن هم هشت هفته پیش از برگزاری انتخابات آمریکا دامن زده است.

در همین حال نیک مریل، سخنگوی نامزد ۶۸ ساله دموکرات‌ها چند ساعت پس از خروج ناگهانی وی از مراسم یادبود قربانیان ۱۱ سپتامبر اعلام کرد که کلینتون به کالیفرنیا سفر نمی‌کند.

با وضعیت نه چندان خوب جسمانی کلینتون حالا رقیب جمهوری‌خواه وی دونالد ترامپ تنها ۱۵ روز پیش از آغاز مناظرات انتخاباتی بهانه جدیدی برای هدف قرار دادن او خواهد داشت. ترامپ پیش از این نیز ادعا کرده بود که کلینتون از بیماری‌های نه چندان ساده‌ای رنج می‌برد.

در ادامه بیانیه کمپین کلینتون در پی این حادثه آمده است، وی ۹۰ دقیقه در مراسم یادبود قربانیان ۱۱ سپتامبر حضور داشته و با خانواده‌های قربانیان این حادثه ۱۵ ساله گفت‌وگو کرده است. در جریان مراسم وی احساس گرمای شدید می‌کند و با خروج از مراسم به خانه دخترش می‌رود و اکنون حالش بسیار بهتر است.

در همین حال پزشک کلینتون نیز در این باره اظهار کرد: هیلاری آنتی‌بیوتیک مصرف می‌کرد و به او توصیه شده بود که در خانه استراحت کند. من به تازگی او را معاینه کردم و حالش به خوبی رو به بهبود است.

منبع: ایسنا

  این رهبران رسانه ها را «دشمن ملت» می نامند
آگهی
آگهی