با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

وزارت خارجه: ظریف کاندید ریاست جمهوری نخواهد شد

بهرام قاسمی صمن اشاره به سخنان کریمی قدوسی، ادعای دستگیری فرد متهم به جاسوسی در هواپیمای حامل ظریف در سفر به ترکیه را قویا تکذیب کرد و آن را افترا نامید.

به گزارش اصلاحات نیوز: سخنگوی وزارت خارجه کاندیداتوری ظریف در انتخابات را رد کرد.
 بهرام قاسمی صمن اشاره به سخنان کریمی قدوسی، ادعای دستگیری فرد متهم به جاسوسی در هواپیمای حامل ظریف در سفر به ترکیه را قویا تکذیب کرد و آن را افترا نامید.
zarif
وی تاکید کرد که وارد مباحث امنیتی و قضائی این موضوع نمی شود و هر رایی که برای فرد مزبور از سوی دستگاه قضا صادر شود را لازم‌الاتباع می‌داند.

سخنگوی وزارت خارجه که با میزان گفتگو می کرد با رد برخی اخبار در مورد حضور دیپلمات های دوتابعیته تصریح کرد که هیچ دیپلمات یا کارمند دوتابعیتی در وزارتخانه متبوعش مشغول فعالیت نیست؛ وی همچنین این را هم گفت که اگر دوتابعیتی بودن عضوی از وزارت خارجه آشکار شود، وی باید عطای حضور در دستگاه دیپلماسی را به لقایش ببخشد.   

قاسمی همچنین به برخی اخبار در مورد کاندیداتوری ظریف واکنش نسان داد و گفت: این موضوع قاطعانه تکذیب می شود. من خودم با او در این زمینه صحبت کردم و مطمئنا وی وارد این داستان نمی شود و همچنین موضوع سبب شده تا عده ای شروع به تخریب و جبهه گیری علیه وی کنند.

قاسمی افزود: وی حتی برای دوران تصدی وزارت خارجه نیز چندان مایل نبود و در همان ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم تمایل داشت تا بحث هسته ای را به شکل دیگری دنبال کند. در وزارت خارجه نیز هیچکس بحث کاندیداتوری ظریف در انتخابات را جدی نگرفته چون این مسئله اصلا مطرح نیست.

/انتخاب
  واکنش نمایندگان مجلس به حضور مردم در مراسم تشییع آیت الله هاشمی

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی