با ما ارتباط برقرار کن

ورزشی

ارائه‌شده

در

عزیزی: وضعیت گروه ایران پیچیده است

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که اگر تیم ملی مقابل ازبکستان شکست بخورد کار سختی برای صعود به جام جهانی خواهد داشت.

aziz
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که اگر تیم ملی مقابل ازبکستان شکست بخورد کار سختی برای صعود به جام جهانی خواهد داشت.

به گزارش اصلاحات نیوز، خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد عملکرد تیم ملی در دو بازی ابتدایی و گرفتن چهار امتیاز گفت: من معتقدم وضعیت این گروه پیچیده است. من بازی قطر مقابل ازبکستان را دیدم و ازبک‌ها برتر از حریف بودند. کاش گروه ما چهار تیم بود، ولی حالا با حضور شش تیم کار سخت است. حالا دیگر نمی‌توان برای صعود به جام جهانی دنبال شانس و اما و اگر بود و باید حریفان خودمان را شکست بدهیم.

او ادامه داد: ما چهار امتیاز کسب کردیم، ولی هنوز چیزی تمام نشده است، ضمن اینکه با دو حریف نسبتا ساده بازی کردیم. من کره و ازبکستان را رقیبان اصلی تیم ملی می‌دانم، هر چند که معتقدم در زمین قطر یک بازی سخت درپیش داریم و آنها اتفاقات بازی رفت را فراموش نکرده‌اند. تیم ملی هنوز نباید صعود به جام جهانی را قطعی‌شده بداند، ما در مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه عالی امتیاز گرفتیم، ولی از سه بازی پایانی فقط یک امتیاز گرفتیم و به‌صورت مستقیم صعود نکردیم.

خداداد در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: تیم ملی هشت بازی سخت دیگر درپیش دارد و بازی با سوریه هم اصلا آسان نیست. پیروزی امارات مقابل ژاپن نشان داد که در آسیا هم نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. من امیدوارم تیم ملی به ازبکستان نبازد و اگر این اتفاق رخ دهد کار ایران برای صعود به جام جهانی سخت خواهد شد. اگر ازبکستان این بازی را ببرد خودش را از بقیه جدا خواهد کرد و آن وقت رقابت کره و ایران حساس‌تر خواهد شد.

او درمورد اینکه برخی معتقدند تیم ملی با تجربیات و راهکارهای خاص کی‌روش می‌تواند به جام جهانی برود، گفت: من هیچ رابطه‌ای با کی‌روش ندارم و طرفدار او نیستم، ولی مخالف او هم نیستم. نکته مهم این است که او کارش را بلد است و اگر اینطور نبود قطعا یک رزومه قوی نداشت. او به‌خوبی حاشیه‌ها را بلد است و حتی شخصیتی دارد که داورها نمی‌توانند کی‌روش را تحت فشار بگذارند. چون کی‌روش کارش را بلد است، مطمئنا این موضوع می‌تواند به سود تیم ملی باشد.

  مسی برابر ونزوئلا بازی نخواهد کرد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی