با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

پایداری بله! اما موتلفه به احمدی نژاد بی تفاوتند!

حمیدرضا ترقی معتقد است که بخشی از جبهه پایداری نظر مثبتی در مورد حمایت از محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دارند.

به گزارش اصلاحات نیوز: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفتگو با «انتخاب» اظهار کرد: در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری، هنوز بحثی بین اصولگرایان انجام نشده است. اما ائتلاف اصولگرایان در رابطه با انتخابات شوراها تقریبا نهایی و قطعی شده است.

ahmadi nejad

وی در پاسخ به سئوالی در مورد برخی پیام های احمدی نژاد به اصولگرایان که در فضای مجازی منتشر شده، گفت: هیچ بحثی در این رابطه نشده، چراکه اصولگرایان فضای مجازی را خیلی مستند نمی گیرند.

ترقی خاطرنشان کرد: بعضی از تشکل ها ممکن است اهمیتی به این مطلب بدهند ولی اکثریت خیلی بهایی به این نوع پیشنهادات نمی دهند.
 
عضو ارشد موتلفه در پاسخ به سئوال دیگری در مورد موضع اصولگرایان در قبال کاندیداتوری احتمالی احمدی نژاد گفت: بعضی از نمایندگان ادوار هستند که نظرشان نسبت به ایشان مثبت است . همچنین در بخشی از جبهه پایداری چنین نظر مثبتی دیده می شود.

وی افزود: موتلفه نیز راجع به این موضوع نظر مثبتی ندارد.

/انتخاب

  هاشمی‌طبا: اصلاح‌طلبان هیچوقت برای حفظ سرمایه اجتماعی کاری نکردند/ روحانی اصلاح‌طلب نیست که وظیفه حفظ سرمایه اجتماعی اصلاحات بر عهده او باشد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی