با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

نقده حسینی: ما پایداری ها تندرو نیستیم، اصولگراییم !

نماینده عضو جبهه پایداری می‌گوید تشکل متبوعش بخش عمده‌ای از جبهه اصولگرایی است و ائتلاف اصولگرایان نمی‌تواند این جبهه را نادیده بگیرد.

naghavihoseini1 (1)
به گزارش اصلاحات نیوز: سیدحسین نقوی حسینی، درباره ائتلاف اصولگرایان گفت: ائتلاف یعنی اینکه همه جریانات و همه گروه‌ها در آن حضور داشته باشند و معنای ائتلاف این است اما اینکه سهم هر گروه و اثرگذاری آنها چه اندازه است متفاوت است ،معمولا در ائتلاف ها همه گروهها می توانند زیر چتر بیایند و برخی از گروهها از ائتلاف ها بیرون می ماند .
وی اظهار داشت: جبهه پایداری نیز بخش عمده ای از جبهه اصولگرایی است و ائتلاف اصولگرایان نمی تواند این جبهه را نادیده بگیرد ،این ائتلاف باید نقش درستی به جبهه پایداری بدهد یعنی همانگونه که باید نقش سایر گروهها را در این ائتلاف به درستی ببیند باید نقش جبهه پایداری را نیر ببیند .
نقوی حسینی با بیان اینکه در جریان اصولگرایی باید مشی دنبال شود که همه گروههای اصولگرا در ائتلاف حضور داشته باشندگفت: تصمیم اصولگرایان تا این لحظه این است که اگر قرار است ائتلافی شکل بگیرد با حضور همه گروهها باشد.
وی در پاسخ به این سوال که اگر گروههای تندرو بخواهند سنگ اندازی های را سر راه ائتلاف داشته باشند چگونه باید با آنها برخورد شود، گفت: من اصطلاح تندرو را قبول ندارم چراکه معتقدم اعضاء جبهه پایداری دیدگاه خودشان را بیان می کنند و این تندروی نیست.
این نماینده اصولگرای مجلس دهم تصریح کرد:بدون توجه به اعضاء جبهه پایداری اصلا ائتلافی شکل نمی گیرد، اگر جبهه پایداری در ائتلاف نباشد نام آن دیگر ائتلاف نیست و ممکن است بخشی با همدیگر ائتلافی انجام دهند ولی دیگر نامش ائتلاف اصولگرایی نیست.
منبع: خبرآنلاین
  هیئت عالی‌رتبه حماس در راه تهران
آگهی
آگهی