با ما ارتباط برقرار کن

پزشکی

ارائه‌شده

در

راه‌اندازی مرکز تحقیقات سلامت معنوی و بیماری‌های گوارش و کبد در قم

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی قم، از اعطای مجوز و راه‌اندازی دو مرکز تحقیقاتی سلامت معنوی و بیماری‌های گوارش و کبد این دو مرکز به همت دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی قم، از اعطای مجوز و راه‌اندازی دو مرکز تحقیقاتی سلامت معنوی و بیماری‌های گوارش و کبد این دو مرکز به همت دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد.

دکتر حسین ثقفی در گفت وگو با ایسنا، گفت: راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی یکی از نیازهای اساسی در دانشگاه‌های علوم پزشکی به شمار می‌رود که استان قم نیز از این امر مهم برخوردار است.

وی ادامه داد: به منظور گسترش پژوهش و ارائه راه حل در امور بهداشتی درمانی و همچنین تحقیقات هر چه بیشتر و بهتر با اقدامات انجام شده، مجوز راه‌اندازی دو مرکز تحقیقاتی سلامت معنوی و بیماری‌های گوارش و کبد از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی قم داده شد.

ثقفی افزود: توسعه و بکارگیری دانش بشری در زمینه علوم سلامت معنوی، انجام پژوهش‌های بنیادی اپیدمیولوژیک و بالینی در راستای اصلاح نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی کشور به منظور جوابگویی به نیازهای جامعه اسلامی، جمع آوری تنظیم و طبقه بندی اسناد، مقالات و مدارک مربوطه و انتشار آنها، تربیت نیروی انسانی محقق و…. از جمله اهداف راه اندازی مرکز تحقیقات سلامت معنوی و بیماری‌های گوارش و کبد خواهد بود.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: همچنین ترغیب و تشویق و همچنین بکارگیری محققان، کوشش در جلب توجه و همکاری مراکز تحقیقاتی و اجرایی مربوطه در داخل کشور و همکاری علمی با مراکز تحقیقاتی و آموزشی سایر کشورها و سازمان‌های بین‌المللی با رعایت قوانین و مقررات دولت از دیگر اهداف راه‌اندازی این دو مرکز تحقیقاتی خواهد بود.

 

  ویروس بی‌حیایی و بی‌حجابی در خیابان های قم قدم می‌زند

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی