با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

یک ایرانی ـ انگلیسی، خلبان پرواز بریتیش ایرویز + عکس

نخستین هواپیمای شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز، پس از چهار سال وقفه در پرواز به تهران، ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه امروز(جمعه) در فرودگاه بین المللی امام خمینی به زمین نشست.

kami hosseini
به گزارش اصلاحات نیوز: این پرواز ساعت ۲۱ روز گذشته (پنجشنبه) به وقت محلی، فرودگاه لندن را با شماره پرواز ۱۵۳ ترک کرد و ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح امروز (جمعه) با هدایت «کامی حسینی» خلبان انگلیسی ایرانی تبار در فرودگاه امام خمینی(ره) فرود آمد.شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز برای نخستین بار در سال ۱۹۴۶ میلادی پروازهای خود را به ایران آغاز کرد، اما به علت تحریم ها، این شرکت پروازهای خود را در سال ۲۰۱۲ به ایران قطع کرد.

پس از توافق هسته ای و اجرای برجام، این شرکت هوایی انگلیس چهار ماه پیش اعلام کرد بار دیگر انجام پروازهای خود را به تهران در دستور کار قرار داده و امروز نخستین پرواز آن با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ در فرودگاه امام حمینی(ره) به زمین نشست و قرار است در هر هفته ۶ پرواز از لندن به تهران انجام دهد.

با از سرگیری پروازهای بریتیش ایرویز به ایران، اکنون پرواز مستقیم بین تهران و لندن در هر هفته به ۹ پرواز افزایش یافت که شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران سه پرواز تهران – لندن و بالعکس و بریتیش ایرویز لندن – تهران و بالعکس انجام می دهند.
منبع: ایرنا
ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی