با ما ارتباط برقرار کن

ورزشی

ارائه‌شده

در

تاج: جهانگیری و گودرزی قول حل مشکلات را دادند

رئیس فدراسیون فوتبال از معاون اول رئیس جمهور بخاطر حضور در تمرین تیم ملی تشکر کرد.

tah

رئیس فدراسیون فوتبال از معاون اول رئیس جمهور بخاطر حضور در تمرین تیم ملی تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در حاشیه تمرین امروز تیم ملی که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد اظهار کرد: با تشکر از آقای جهانگیری که علی‌رغم مشغله زیادی که داشتند دعوت وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال را پذیرفتند و قول داده بودند در آغاز مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی روسیه، سری به تیم ملی بزنند و این قول عملی شد و در این جلسه در خدمت‌شان هستیم. من از ایشان تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: من یک بار دیگر به نمایندگی از جامعه فوتبال کشور و ۱۸ تیم ملی که داریم از ایشان تشکر می‌کنم. تیم فوتبال آقایان ما اول آسیاست و سال‌هاست که تیم اول آسیا هستیم. تیم فوتسال ما هم اول آسیاست و تیم ششم دنیا محسوب می‌شود. تیم فوتبال ساحلی هم ششم دنیاست و تیم فوتبال بانوان هم اول آسیاست و هفتم جهان هستیم. در وضعیت رنکینگی اوضاع خوبی داریم اما با حمایت دولت بخشی از مشکلات ما برطرف می‌شود.

تاج در ادامه گفت: من به همراه کی‌روش و تیموریان با دکتر جهانگیری و گودرزی صحبت کردیم و هر دو نفر آن‌ها قول دا دند که تمام مشکلات ما را رفع کنند. ما هر مشکلی که وجود دارد را در قالب یک بسته ارائه داده‌ایم. ما باید برابر حریفانی مثل کره، چین و قطر که امکانات زیادی دارند با آمادگی کامل ظاهر شویم و حالا می‌توانم بگویم که حمایت کامل دولت را داریم.

 

آگهی