با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

ارائه‌شده

در

کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در سنقر دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری کلاهبردار ۲۰ میلیارد ریالی در شهرستان سنقر خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری کلاهبردار ۲۰ میلیارد ریالی در شهرستان سنقر خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت جمعی از اصناف و بازاریان شهرستان سنقر مبنی بر اینکه شخصی با هویت معلوم به قصد خرید برنج و شکر مقادیر زیادی وجه نقد از آنها دریافت و اقدام به کلاهبرداری کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و کلانتری یازده این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و انتظامی محل اختفای فرد کلاهبردار در شهرستان سنقر شناسایی و متهم با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و به مقر انتظامی انتقال یافت.

مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به دریافت مبلغ ۲۰ میلیارد ریال وجه نقد اعتراف کرده است، گفت: تعداد شاکیان این پرونده هنوز مشخص نیست و هر روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

امان‌اللهی تصریح کرد: این کلاهبردار ۳۵ ساله بومی شهرستان سنقر بوده و قبلا هم در امر خرید قروش اقلام غذایی فعالیت داشته که از این طریق با جلب اعتماد بازاریان توانسته مبالغ هنگفتی از آنان کلاهبرداری کند.

وی خاطرنشان کرد: پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات، متهم به دادسرا معرفی و با دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه شیوه و شگرد وقوع جرایم قابل پیش بینی نیست و مدام در حال تغییر است، بر لزوم هوشیاری شهروندان تاکید کرد.

  کلاهبردار خودپرداز بانک های لنگرود دستگیر شد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی