با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

بزرگ‌ترین حامیان مالی کلینتون و ترامپ از کجا هستند؟

درآمد ستاد انتخاباتی نامزد حزب دموکرات در یک ماه ۶۰ درصد بیشتر از نامزد حزب جمهوری‌خواه است.

به گزارش اصلاحات نیوز: به نقل از پایگاه اینترنتی وایرد؛ بر اساس اسناد جدیدی که کمیسیون انتخابات فدرال آمریکا منتشر کرده است، ایالت کالیفرنیا با پرداخت ۴٫۳ میلیون دلار به ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در ماه ژوئیه موفق‌ترین ایالت در جمع‌آوری اعانه معرفی شد. این در حالی است که ایالت طلایی کالیفرنیا تنها ۶۸۰ هزار دلار به ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه پرداخت کرده است.
طبق آمارهای FEC، ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون در ماه گذشته میلادی (ژوئیه) بیش از ۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار اعانه از ۱۴ هزار حوزه پستی دریافت کرده است. درآمد ستاد انتخاباتی ترامپ در همین بازه زمانی ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار از ۷۶۰۰ حوزه پستی گزارش شده است. به عبارت دیگر، درآمد نامزد حزب دموکرات در یک ماه ۶۰ درصد بیشتر از نامزد حزب جمهوری‌خواه است.
از آنجایی که هر دو نامزد از ایالت نیویورک هستند، انتظار می‌رود رقابتی نزدیکی در این ایالت شکل بگیرد. هرچند نظرسنجی‌های ماه نوامبر احتمال پیروزی کلینتون را تقویت می‌کند، با این حال، حمایت قابل‌توجه اهالی منهتن از دونالد ترامپ را نباید از ذهن دور نگه داشت. فقط در ماه گذشته میلادی بیش از ۱۵ هزار دلار به حوزه پستی محل زندگی ترامپ در منهتن ارسال شده است. مبلغ ارسالی اعانه در دایره پستی محله کلمبوس (محل زندگی کلینتون) به ۴۲ هزار دلار در یک روز رسید.
بروکلین در نیویورک و واشینگتن دی سی در رتبه‌های بعدی جمع‌آوری بالاترین اعانه برای کلینتون و ترامپ قرار دارند.
منبع: باشگاه خبرنگاران
  پایه حقوق کارگران تغییر کرد/ حق مسکن ۲۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد
آگهی
آگهی