با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

عبدالناصر همتی در مناظره دوم انتخابات ریاست جمهوری؛ مدارس دولتی کم اهمیت شده است / انحصار عامل اصلی فساد و ناکارآمدی است

عبدالناصر همتی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: من لازم می‌دانم که به شیوه مناظره انتقاد کنم. مناظره مانند مسابقه هفتگی شده است. اگر می‌خواستیم مردم مواضع ما را بدانند، بهتر بود سوالات مهم‌تری مطرح شود.

به گزارش اصلاحات نیوز همتی گفت: این هم یک نوع انحصار است و من مخالف انحصار هستم. انحصار عامل اصلی فساد و ناکارآمدی است. الان انتخاب بین بد و بدتر یا خوب و خوب‌تر نیست. بلکه انتخاب بین افرادی است که معتقدند دری که روی کنشگری شهروندان بسته می‌شود. مهم‌ترین وظیفه ما تصمیم‌گیری درباره این موضوع است.

وی افزود: من صدای بی‌صداها و قدرت بی قدرتان هستم. دولت من دولت آسیب‌پذیران جامعه خواهد شد و باید برای این افراد شرایط بهتری فراهم کنیم. (جواب آن، بیکاران، مهاجران، کودکان کار، زنان سرپرست خانوار و…)

همتی ادامه داد: آنقدر درگیر مسائل کوچک شدیم که همه این‌ها را فراموش کرده‌ایم. آموزش مساله مهمی است و بازار رقابتی نقش مهمی در توسعه کشور دارد دولت باید در سه حوزه سلامت، آموزش و رسیدگی به اقشار آسیب پذیر وارد شود.

/ انتهای پیام

  کشتار بالغ بر ۹۵۰هزار تن قطعه مرغ بدون آنتی‌بیوتیک
آگهی
آگهی