با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

احمدی‌نژاد: در صورت ردصلاحیت، به‌هیچ‌وجه در انتخابات شرکت نخواهم کرد، رای نخواهم داد و از هیچ نامزدی هم حمایت نخواهم کرد

ساعاتی پیش احمدی نژاد با حضور در ستاد انتخابات برای نامزدی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ محمود احمدی‌ نژاد پس از ثبت نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کمتر کسی است که به حساسیت شرایط کنونی اذعان نداشته باشد. برای جدا شدن حکومت از مردم و دور کردن از حاکمیت، کار به جایی رسیده که از اطلاع‌رسانی برای مشارکت مردم وحشت دارند.

رییس دولت بهار ادامه داد: با روی کار آمدن مجلس یازدهم به مردم بی‌اعتنایی شد. انقلابی‌ها وقتی می‌توانند در صحنه باشند که مردم در صحنه نباشند. از عدم مشارکت نه تنها ناراحت نیستند، که خشنود هم هستند چرا که می‌خواهند نظر خود را به مردم تحمیل کنند؛ مانند همین مجلس یازدهم

او درباره دلیل ثبت نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: درخواست‌های مردم مسئولیت سنگینی بر شانه‌ام گذاشت. شرمنده می‌شدم که پاسخ منفی دهم. مرا تهدید کردند که اگر شرکت نکنم باید در مقابل خدا و آنها پاسخگو باشم. تعیین سرنوشت حق مردم است و جلوگیری و مهندسی انتخابات برخلاف قانون و مصالح مردم است.

 

محمود احمدی‌ نژاد افزود: بارها اعلام کردم که به دلیل شرایط کشور بهتر است انتخابات به تعویق بیفتد. من به عنوان کسی که نبض جامعه را می‌فهمم هشدار می‌دهم. حضورم در انتخابات با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم بود. در صورت عدم تایید صلاحیت، در انتخابات شرکت نمی‌کنم، به کسی رای نخواهم داد و از هیچ نامزدی هم حمایت نخواهم کرد. در سال ۹۲ و ۹۶ با ما برخورد حذفی کردند. در انتخابات مشارکت کردم اما رای سفید انداختم.

  تهیه‌کننده «قاتل اهلی»‌ پاسخ مسعود کیمیایی را داد + عکس
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی