با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

آنتونی هاپکینز و فرانسیس مک دورمند بهترین بازیگران زن و مرد اسکار ۲۰۲۱ شدند

اسکار امسال برندگان بهترین بازیگر را پس از اعلام برنده بهترین فیلم سال (Nomadland) اعلام کرد آنتونی هاپکینز و فرانسیس مک دورمند به ترتیب برندگان بهترین بازیگر مرد و زن سال شدند، برای فیلم‌های Father و Nomadland.

آنتونی هاپکینز تاکنون شش بار نامزد اسکار شده است. او تنها یک بار برای سکوت بره‌ها در سال ۱۹۹۲ جایزه اسکار را برده بود آن هم در حالی که تنها ۱۵ دقیقه در این فیلم بازی می‌کرد. او برای فیلم‌هایی چون بازمانده روز، نیکسون، دو پاپ و آمیستاد نیز نامزد بهترین بازیگر و بهترین بازیگر مکمل شده بود که در همه آنها ناکام باقی مانده بود.

هاپکینز پس از شکستش در گرفتن جایزه اسکار در سال پیش (برای فیلم دو پاپ) حالا با بازی بی‌نظیر خود در فیلم Father در نقش مردی که آلزایمر دارد توانست دل داوران اسکار را به دست بیاورد و پس از گذشت نزدیک ۲۰ سال، دومین اسکار خود را در سن ۸۳ سالگی به خانه ببرد و نشان دهد دود از کنده بلند می‌شود.

فرانسیس مک دورمند نیز که چند سال پیش با بازی در فیلم بیلبورد میزوری جایزه اسکار برده بود، با نقش آفرینی بی‌نظیر خود در فیلم Nomadland مجددا برنده جایزه اسکار شد. این بازیگر ۶۳ ساله که گزیده کار می‌کند حالا وارد باشگاه بازیگرانی شده که در طول فعالیت هنری خود سه اسکار برده‌اند.

در واقع باید گفت بازیگران معدودی در تاریخ هستند که توانستند سه اسکار ببرند؛ دنیل دی لوییس و مریل استریپ و جک نیکلسون و اینگرید برگمن و والتر برنان این افراد بودند.

ناگفته نماند فرانسیس مک دورمند به عنوان تهیه کننده فیلم Nomadland نیز اسکار برده و در واقع جمع تعداد اسکارهایی که با خود به خانه برده به ۴ عدد می‌رسد.

  معرفی بهترین بازارهای جهان در ۱۱۷ سال گذشته
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی