با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حمله رسانه ای قالیباف به سعید محمد / چرا خبر استعفا، را برکناری منتشر کردند؟

به گزارش اصلاحات نیوز؛ درحالی که سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم از سمت خود برای حضور در انتخابات استعفا داده است، تیم رسانه ای قالیباف خبر مربوط به او را با عنوان «برکناری سعید محمد از قرارگاه خاتم» منتشر کرد.
شاید جای سئوال باشد که چرا رسانه فردا (متعلق به قالیباف) به سعید محمد حمله کرده است.
ریشه‌ اصلی اختلاف میان تیم سعید محمد و محمدباقر قالیباف به آنجا بر می گردد که سعید محمد کاندیدای بخشی از فرماندهان سپاه است که با قالیباف زاویه دارند. محمد باقر قالیباف انتظار داشت تا در انتخابات آینده فرماندهان سپاه از او حمایت کنند اما با جدی شدن حضور سعید محمد در انتخابات، قالیباف ناامید شده است.
به علاوه قالیباف در این مدت نتوانسته اثرات پرونده عیسی شریفی را نیز برطرف کند. از سوی دیگر سعید محمد در بررسی پرونده عیسی شریفی ضربات زیادی را به تیم قالیباف وارد کرده است. از همین رو اختلافات میان آنها در حد رقابت درون گروهی ارزیابی میشود. گفتنی است کار حملات حامیان این دو کاندیدای نظامی به آنجا رسیده که برخی از فعالان سیاسی تلاش کردند تا موضوع را مسکوت گذاشته و از حملات متقابل آنها جلوگیری کنند. با این حال به نظر می رسد با ورود سعید محمد به انتخابات قالیباف به عنوان یکی از جدی‌ترین مخالفان او در درون جریان کاندیداهای نظامی، بخشی از حملات علیه او را سازماندهی کند.

  شکم گرسنه، دین و ایمان و جناح راست و چپ سرش نمی‌شود
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی