با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

فاضل میبدی: اگر زن و شوهر به اسم کوچک همدیگر را صدا نزنند چه بگویند!؟ بگویند ضعیفه یا هو؟

به گزارش اصلاحات نیوز؛ محمدتقی فاضل‌میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با «جهان صنعت» در واکنش به اظهارات علم‌الهدی درباره اینکه زن و مرد متاثر از فرهنگ غرب یکدیگر را به اسم کوچک صدا می‌زنند، او را پدیده عجیبی خطاب کرد و گفت: اگر زن و شوهر به اسم کوچک همدیگر را صدا نزنند چه بگویند!؟ بگویند ضعیفه یا هو؟

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه افزود: برخی خطبه‌خوانان نماز جمعه چون فرصت مطالعه ندارند، ناچارند هر حرفی در لحظه به ذهن‌شان خطور می‌کند را بر زبان آورند، بحث خانواده، روابط زوجین و روابط فرزندان با پدر و مادر مباحث کارشناسی و علمی است و هر کسی که می‌خواهد موضوع خانواده و نوع روابط زن و شوهر را مطرح کند باید کتاب‌های علمی و نگاه دانشمندان دنیا را در این باره بخواند و به مردم بگوید.

او تاکید کرد: این مرزبندی که این حرف غرب یا شرق است مبنای علمی ندارد و بی‌مدرک است. کسی که می‌خواهد علمی حرف بزند در بحث علمی غرب و شرق معنا ندارد و باید از این نوع صحبت کردن دست بردارند.

فاضل‌میبدی خطاب به علم‌الهدی گفت: آقای علم‌الهدی، همین واکسن کرونا و تریبون و میکروفنی که از آن استفاده می‌کنید ساخته غرب است، پس اینها را هم دور بیندازید! این آقایان آبروی ایران و اسلام را می‌برند.

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: این افراد آبروی اسلام و ایران را می‌برند. این حرف‌ها از ضعف معلومات و مطالعه است و پرخاش به غرب کار درستی نیست. بنابراین پیشنهاد می‌کنم آقایان کمتر حرف بزنند و بیشتر مطالعه کنند.

بیشتر بخوانید:

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

  زیباکلام:علم‌الهدی می‌خواهد به مردم بگوید ببینید دولت کاره‌ای نیست
آگهی
آگهی