با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

آیا سرباز را باید زد؟/ نماینده مجلس پشتش به کجا بند است که چنین گستاخ می‌شود؟

به گزارش اصلاحات نیوز؛ محمد فاضلی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به عنابستانی نماینده مجلسی که سرباز وظیفه را مورد ضرب و شتم قرار داد نوشت:

فیلمی از نماینده مجلسی منتشر شده که سیلی به صورت سرباز زده است. چندی پیش هم کسی دیگر از صاحبان قدرت چنین کرده بود. آیا واقعا سرباز این کشور سزاوار چنین رفتاری است؟

آیا جوانی را که دو سال از عمر گرانبها را بدون حقوق، بدون آنکه مهارت و اندوخته‌ای از دوران سربازی بیندوزد که به کار زندگی‌اش بیاید، بدون شرایط رفاهی مناسب، و با انواع مصائب به معنای واقعی به اجباری می‌برند، باید سیلی زد؟

نماینده مجلس چه قدرت و زوری را پشتوانه خود احساس می‌کند که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهد؟ پشتش به کجا بند است که چنین گستاخ می‌شود؟ و ما چه انتظاری از چنین جماعتی می‌توانیم داشته باشیم؟

و این جماعت چرا کلا نمی‌فهمند که آن سیلی فقط به صورت یک سرباز نمی‌نشیند، بلکه داغی می‌شود بر دل چند میلیون آدم که به اندازه کافی از صد مساله دیگر هم دل پُری دارند. قدرت بسیاری را ابله ساخته است.

سیلی عنابستانی (نماینده مجلس) به صورت سربازی که مانع عبور وی از ویژه اتوبوس شد

  غفوری فرد،عضو شورای مرکزی مؤتلفه: صداوسیما مردم را ناامید می کند /رئیس‌جمهور،‌ رئیس کل مملکت است و همه وظیفه داریم به ایشان کمک کنیم
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی