با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

بحث کاندیدای اجاره ای توهین به جریان اصلاحات است

چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: بحث کاندیدای اجاره ای توهین به جریان اصلاحات است چراکه ما در جریان اصلاحات نیروهای کارآمد بسیاری داریم.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ محمدرضا عارف، رییس پیشین شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در ششمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان گفت: در سازوکارهای ائتلافی اصلاح طلبان در دهه ۹۰ دستاوردهای خوبی داشتیم.

او افزود: در کشور ما بسیاری از ائتلاف ها انتخاباتی است و بعد از انتخابات پاسخگو‌ نیستند. انتظار ما از جریان اصلاح طلب این است که در دهه آینده به چند حزب فراگیر برسیم حزب ندای ایرانیان از جمله احزاب مهمی است. همواره از جوانان این حزب انگیزه گرفتم این حزب باید نقش آفرینی کند.

عارف ادامه داد: سه مرحله که ارکان حزب ندای ایرانیان می تواند در دستور کار قرار دهد شامل: مرحله اجماعی، مرحله ائتلاف و غیره است.طی برنامه ۵ یا۶ ساله می توان به حزب فراگیر رسید و اعلام آمادگی می کنم که کمک کنم.

این چهره سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه در شرایط خاصی قرار داریم، بیان کرد: چند ماهی از مجلس گذشته است مردم با شرایط بسیار سختی روبرو هستند بر این باورم که جریان اصلاحات در ماه های پیش رو جدی تر فعالیت کند. مخالفان نظام اولویت اصلی شأن جریان اصلاحات است و بر این باورند که جریان اصلاحات را از بین ببرند و هدفشان هم این است بخشی از جریان اقتدار طلب نیز همین هدف را در نظر دارد.

او اشاره کرد: متاسفانه رفتار برخی اصلاح طلبان و برخی فرصت طلبان که لباس اصلاح طلبی می پوشند موجب وارد شدن ضربه هایی به جریان اصلاح طلبی شده اند‌. مطرح کاندیدای اجاره ای توهین به جریان اصلاحات است چراکه ما نیروهای کارآمدی در جریان اصلاح طلب داریم.

خبر در حال تکمیل….

  حضور عارف در محل حادثه پلاسکو
ادامه ی خواندن
آگهی
1 پاسخ

1 Comment

  1. ناشناس

    26 دی 1399 در 14:43

    شما بهتره بری به فکر ژنهای برترت باشی.ول کنید این مردم بدبخت رو .به خدا شرافت هم خوب چیزیه اگه داشته باشید که بعید میدونم.

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی