با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

شریعتمداری: حکم موسوی و کروبی اعدام است

مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف بزرگی بوده که نظام به سران فتنه کرده و نظام صرفا از این جهت که می‌خواست به دلیل سوابقی که داشتند به آنها لطفی بکند آنها را در حصر نگه داشت و اگر غیر از این بود جرم آنها جرم بسیاری بسیار بزرگ و فساد فی الارض بود.

اصلاحات نیوز؛ مدیر مسئول روزنامه کیهان در برنامه «بدون توقف» با اشاره به اینکه حصر لطف بزرگی بود که نظام به سران فتنه کرد، یادآور شد: ۹ دی نظام را واکسینه کرد و برکات زیادی داشت اما مهم این است که ماجرای فتنه و ۹ دی را بایگانی نکنیم چون عواملش هنوز در میدان هستند.

* مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف بزرگی بوده که نظام به سران فتنه کرده و نظام صرفا از این جهت که می‌خواست به دلیل سوابقی که داشتند به آنها لطفی بکند آنها را در حصر نگه داشت و اگر غیر از این بود جرم آنها جرم بسیاری بسیار بزرگ و فساد فی الارض بود. جرم آنها بر اساس اسناد موجود وطن فروشی و حمله به جمهوریت نظام است و خون تمام کسانی که در شورشها ریخت بر گردن آن‌هاست و حکم اصلی شان اعدام است.

* خواسته‌هایی که الان توده مردم دارند خیلی بالاتر از حصر است، من فقط می‌دانم که به آنها لطف کردند و جرم‌شان خیلی بالاتر است، چرا لطف کردند؟ نمی دانم. مهم نیست که دستور را چه کسی یا چه ارگانی داده، به هرحال شورای عالی امنیت ملی تصمیماتی می‌تواند بگیرد که در روال عادی وجود ندارد، اگر غیر از این باشد اصلا نیازی به شورای عالی امنیت ملی نیست.

* من هیچ مصونیتی ندارم، من بیشتر از همه مطبوعاتی‌ها به دادگاه احضار شدم و بیشتر از همه آنها در دادگاه بودم، همین الان هم حدود ۵۰ شکایت از ما وجود دارد، موضوع این است که وقتی به دادگاه می‌رویم اسنادمان را ارائه می‌کنیم و همه حرف‌مان هم به دیگران این است شما بیائید نگاه کنید کجای مطلبی که نوشتیم غلط بوده است.

* اولا اینکه ۹ دی نظام را واکسینه کرد و برکات زیادی داشت، چون دشمن کار را تمام شده فرض می‌کرد همه نیروی خودش را بیرون ریخت، در حالیکه شناسایی این نیروها خیلی هزینه داشت با این روش خیلی راحت شناخته شدند، دیگر اینکه باعث شد بار دیگر موازین حضرت امام(ره) برای نسل‌های سوم و چهارم بازگو شود، از طرف دیگر نشان‌دهنده این بود که نظام از استواری و استحکام خاصی برخوردار است. مهم این است که ماجرای فتنه و ۹ دی را بایگانی نکنیم چون عواملش هنوز در میدان هستند و حتی یک عده از همان‌هایی که خواستار تحریم شدند الان مسؤلیت دارند.

 

روزنامه کیهان یکسال پیش نیز نسبت به بیانیه میرحسین موسوی و خاتمی درباره حوادث آبان ماه 98 واکنش نشان داده بود.

سه ماه پیش حسین کروبی، فرزند شیخ مهدی کروبی گفته بود: احمدی نژاد دوبار درباره رفع حصر به رهبری نامه نوشت، حصر آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد، از زندان هم بدتر است

  الناز شاکردوست بازیگر اصلی فیلم جدید تهمینه میلانی شد
ادامه ی خواندن
آگهی
4 نظر

1 پاسخ

 1. ه

  14 دی 1399 در 16:03

  کاش آقای شریعتمداری با خودش کمی فکر میکردچکاره است که حکم میده ودرجه تنفرمردم از خودشو میدونست این پیر پر حاشیه

 2. رزمنده دفاع مقدس

  14 دی 1399 در 15:43

  براساس اسناد ویکی لیکس این شیمون پرز بوده است که گفته است «اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی اسرائیل در ایران هستند!» و نتانیاهو گفته است: «اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می‌جنگند!»

 3. ناشناس

  14 دی 1399 در 15:42

  براساس اسناد ویکی لیکس این شیمون پرز بوده است که گفته است «اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی اسرائیل در ایران هستند!» و نتانیاهو گفته است: «اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می‌جنگند!»

 4. رزمنده دوران دفاع مقدس

  14 دی 1399 در 15:41

  آیینه چون نقش بنمودراست خودشکن آیینه شکستن خطاست براساس اسناد ویکی لیکس شیمون پرزگفته است«اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی اسرائیل درایران هستند!» و نتانیاهو گفته است:«اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می‌جنگند!»

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی