با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

محمد خاتمی: از تصویب قوانین یا صدور و اجرای احکام قضایی که می‌تواند افق پیش رو را تیره و رنجی بر رنج‌های ملت بیافزاید بپرهیزید

: سید محمد خاتمی گفت: از تصویب قوانین یا صدور و اجرای احکام قضایی که می‌تواند افق پیش رو را تیره و رنجی بر رنج‌های ملت بیافزاید بپرهیزید.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ رئیس دولت اصلاحات در جمع گروهی از فعالین سیاسی سخن می گفت، با اشاره به شرایط خاص کشور تصریح کرد:

اگر گفتار، رفتار و منش و روش ما خلاف مصالح عمومی، منافع ملی و بهبود حال مردم باشد، توجیه عقلی، شرعی و قانونی ندارد!

در پی مقاومت جانانه مردم و تلاش های مسؤولین در برابر‌ فشار حداکثری دولت آمریکا و ‌با چشم‌انداز تغییراتی که در مناسبات جهانی پدیدار شده، با درایت و دوراندیشی دست‌اندرکاران، امید آن می‌رود که افق‌های جدیدی پیش‌روی کشور گشوده شود.

درعین حال تمام تلاش بدخواهان ایران بر این است تا با انگشت گذاشتن بر سوء رفتارها و شعارهای غیرمسؤولانه در داخل کشور، چنان وانمود کنند که در مناسبات دنیای امروز جایی برای ایران وجود ندارد و می‌کوشند تا با بازکردن پرونده‌های جدیدی علیه ایران، همچنان کشور را در انزوا نگه دارند و مانع از ایجاد گشایش در ‌زندگی و معیشت مردم، در عین حفظ عزت کشور شوند.

در این شرایط مسؤولیت خطیری داریم تا نگذاریم بدخواهان کشور به اهداف خود برسند؛ بخصوص مسؤولین امر در قوای سه‌گانه، علی‌الخصوص قوای قضائیه و مقننه باید با درایت بیشتری در این امر کوشا باشند و از تصویب قوانین یا صدور و اجرای احکام قضایی که می‌تواند افق پیش رو را تیره و رنجی بر رنج‌های ملت بیافزاید بپرهیزند.

هیچ‌کس بر حق قانونی قوا برای انجام وظایف ذاتی خود ایراد ندارد، اما مسأله این است که آیا تمام موازین قانونی برای انجام این وظایف رعایت می‌شود یا نه؟ مهم‌تر از آن، آیا مصالح عمومی و منافع ملی در این رابطه مدنظر بوده یا خیر؟

آیا گفتار، رفتار و منش و روش ما در جهت بهبود حال مردم است یا خلاف آن؟ که اگر اینچنین باشد، این امور توجیه عقلی، شرعی و قانونی ندارد!”

  معرفی عضو جدید خانواده "کرونا ویروس‌"ها به جامعه جهانی/مردم را برای زندگی با ویروس آماده کنیم
ادامه ی خواندن
آگهی
2 نظر

1 پاسخ

  1. آدریان

    26 آذر 1399 در 13:56

    به امید خدا و بزودی و با برچیده شدن نظام انتخاباتی و سیستم ریاست جمهوری و جایگزینی نظام پارلمانی از شر خیانتهای جناح اصلاح طلب به ایران عزیز راحت می شویم….??

  2. کمیل

    26 آذر 1399 در 13:48

    فعلا مردم به خاطر جریان اصلاحات دارن رو به خشونت میارند به خاطر اینکه ۴۰ سال کل ایران رو گرفتید چپاولی که از طرف اصلاحات شد از طرف محمد رضا نشد الان ثروت اصلاحات رو بکشی بیرون از دزدی که محمد رضا کرد بیشتر بوده اونم باباش جفت کن کفش قزاق بود شما هم گدا زاده بودید انقدر که رفسنجانی خودشو اکبر شاه مینامید افتضاح کروبی تو زیر زمین خونش و کروات خود شما آقای به ظاهر آخوند نمیدونم با چه رویی الان اون دهانت رو باز میکنی

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی