با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

گزارش عملکرد آبان ماه بانک ملت منتشر شد

وبملت گزارش عملکرد خیره کننده خود را منتشر کرد.

اصلاحات نیوز؛ گزارش ها حاکی از این است که یکه تاز سیستم بانکی توانسته است در هشت ماهه سالجاری کل تراز عملیاتی سال گذشته را پوشش دهد.

مازاد سود دریافتی به سود پرداختی به 98.195 میلیارد ریال در هشت ماهه نخست سال 99 رسیده است که در کل تاریخ عملیات بانکی بی نظیر بوده است.

مقایسه درآمد تسهیلات اعطایی و سود پرداختی به سپرده گذاران (8 ماهه نخست سال جاری)

 

طی 8 ماهه نخست سال جاری بانک ملت، با کسب 208.310 میلیارد ریال درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی و پرداخت 110,115میلیارد ریال سود سپرده گذاری، توانست تراز عملیاتی( حاشیه سود) مثبت 98.195 میلیاردریالی را کسب نماید که این سودآوری در نوع خود بی نظیر بوده و رشد 52 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته (حاشیه سودپرداختی 64.432 میلیارد ریالی)، عملکردی درخشان محسوب می شود.
وبملت فقط در آبان ماه توانسته است بیش 3،129 میلیارد تومان درآمد کسب کند و 1544 میلیارد تومان سود پرداخت کرده است بنابراین در یک ماه توانسته است حاشیه سود 1585 میلیارد تومانی کسب کند که در مقایسه با سایر بانکهای بورسی با فاصله بسیار در جایگاه نخست قرار دارد. در صورت تداوم این عملکرد که دور از انتظار هم نیست، می توان انتظار داشت این بانک EPS بسیار بالایی درسال 1399 برای سهامداران خود محقق سازد.
رشد سود 145 درصدی آبان ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل
مقایسه درآمد تسهیلات اعطایی و سود پرداختی به سپرده گذاران بر اساس تراز عملیاتی ماهیانه (آبان ماه سال جاری)

 

در آبان ماه سال جاری درآمد حاصل از تسهیلات مبلغ 31.296 میلیارد ریال و سود پرداختی به سپرده-گذاران مبلغ ۱۵,445 میلیارد ریال می باشد که منجر به ثبت تراز عملیاتی(حاشیه سود ) 15.851 میلیارد ریال در هشتمین ماه سال شده است. به این ترتیب تراز بانک در آبان ماه امسال، 145درصد بیشتر از مدت مشابه در سال قبل می باشد.


درآمد حاصل ازتسهیلات درآبان ماه امسال ، نسبت به مدت مشابه در سال قبل دارای رشد65درصدی بوده است .
سود پرداختی به سپرده گذاران درآبان ماه امسال، نسبت به مدت مشابه در سال گذشته تنها24 درصد افزایش نشان می دهد.

  دولت هند نگران هندی های آمریکا
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی