با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حسین میرزایی نماینده مجلس ؛ انسان عاقل از یک سوراخ دو مرتبه گزیده نمی‌شود، پس با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم / مجلس مجبور نیست که دولت روحانی را تا پایان دوره تحمل کند

به گزارش اصلاحات نیوز؛ حسین میرزایی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اصلاحات نیوز درباره احتمال مذاکره مجدد با آمریکا با پیروزی بایدن در انتخابات گفت؛ انسان عاقل از یک سوراخ دو مرتبه گزیده نمی‌شود البته اگر آدم بی‌عقلی باشد از یک سوراخ صد بار هم گزیده می‌شود، این کسانی که حرف از مذاکره مجدد با آمریکا را می‌زنند بگویند که از مذاکره قبلی که اتفاق افتاد ایران چه سودی کرد و چه زیان‌هایی به دست آورد، این‌ها را روشن بکنند ؟

این نماینده مجلس ادامه داد ؛ نتیجه طبیعی و پاسخ منطقی به این پرسش این است که مذاکره مجدد با آمریکا هیچ سودی برای جمهوری اسلامی ایران ندارد، آمریکا قابل‌اعتماد نیست و کسانی که این مسئله را بیان می‌کنند فقط به دنبال وقت تلف کردن و سرگرم کردن مردم هستند، انرژی کشور را بگیرند، راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور نگاه به داخل می باشد و نه نگاه به آمریکا و غربی که بجز دشمنی و بجز ضرر زدن به جمهوری اسلامی هیچ چیز دیگری از آن‌ها بدست نیامده است .

این نماینده مجلس در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه آیا این نگاه همه نمایندگان می‌باشد گفت؛ قاطبه نماینده‌های مجلس نیز این نگاه را دارند که مذاکره مجدد با آمریکا کار اشتباه می باشد و مخالف این عمل هستند.

میرزایی درباره راهکار مجلس برای حل مشکلات اقتصادی کشور گفت؛ اگر گوش شنوایی برای شنیدن راه حل‌های کشور وجود داشت توسط رئیس جمهور راه‌های بسیار درخشانی وجود دارد که نمایندگان مجلس برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور ارائه خواهند داد محض اطلاع شما عرض می‌کنم که ما یک کتابچه محرمانه‌ای داریم که در بخش‌های مختلف اولویت‌های کاری کشور، مشکلات کشور و راه‌حل‌ها در این کتابچه آمده است شاید چندین و چند راه‌حل بنابراین ظرفیت کافی برای حل مشکلات کشور وجود دارد ،راه‌حل وجود دارد، بدون این‌که بخواهیم دست گدایی و دست نیاز بسوی کدخدا دراز کنیم، لکن در دولت گوشی برای شنیدن وجود ندارد که امروز عرض می کنیم راه حل چی می باشد .

میرزایی در پایان توضیح داد؛ نمایندگان مجلس درباره ادامه فعالیت دولت با توجه به عملکرد ضعیف آن در حوزه‌های اقتصادی نظرات متفاوتی دارند برخی معتقد به استیضاح هستند و برخی نیز معتقد به ادامه فعالیت دولت می باشند، اما مجلس مجبور نمی‌باشد دولت آقای روحانی را با توجه به عملکرد ضعیف تا روز پایان دوره تحمل کند .

/ انتهای پیام

  کنگره آمریکا اختیارات جنگی ترامپ را علیه ایران محدود کرد
ادامه ی خواندن
آگهی
6 نظر

1 پاسخ

 1. نورالدین

  25 آبان 1399 در 19:37

  درود بر ایشان، ما با مذاکره و توافق مجدد با امریکا مخالف هستیم، آنچه حول ریاست جمهوری احتمالی جوبایدن شکل گرفته است صرفاً یک پروپاگاندایی بیش نیست و نباید فریب خورد.

 2. مهرداد سربندی

  22 آبان 1399 در 04:51

  دیدگاه شما منتظر تایید است. درسته؟ حالا بیا با هم بخندیدم.

 3. مهرداد سربندی

  21 آبان 1399 در 13:50

  چرا بیانات بی ارزش میرزایی را نمایش میدهید و اظهار نظر مرا نسبت به این بیانات نمایش ندادید.
  از چه هراس دارید که مانند اصولگرایان عمل می کنید

 4. مهرداد سربندی

  20 آبان 1399 در 20:48

  اصلاحات نیوز
  از شما بعید است. من نه توهین کردم و نه چرت و پرت گفتم که شما از نمایش نظراتم خودداری کردید.
  من با منطق و استدلال جواب آقای رضوی پور را دادم. اگر شجاعت پخش نمایش نظرات را ندارید پس چرا می گویید نظرات خود را به اشتراک بگذارید. آیا نمایش نظرات من موجب تعطیلی اصلاحات نیوز می شود؟

  • admin

   03 دی 1399 در 10:46

   با سلاک

   به دلیل حجم بالای نظرات نظر شما متاسفانه دیر تایید شد برای این اتفاق از شما پوزش میخواهیم

 5. مهرداد سربندی

  20 آبان 1399 در 11:33

  آقای میرزایی
  1 – مذاکره یک روش برای رسیدن به هدف و پیروزیست. مثل جنگ، مثل شلیک موشک، مثل دفاع، مثل حمله سایبری مثل جنگ سرد، مثل صلح، مثل معامله، مثل مبادله، مثل مصالحه و … یک بار به کشور ما حمله شد و ما دست به دفاع مقدس زدیم . هشت سال دفاع کردیم و در آخر امام راخلمان جام زهر را نوشیدند. بی شک امام (ره) به خاطر موفقیت در دفاع و پیروزی بر دشمن جام زهر را ننوشیدند. حالا به نظر شما در حمله بعدی دشمن دفاع بکنیم کم عقل هستیم؟ شاید شیوه دفاع ، ابزار دفاع ، تکاتیکهای دفاعی ، تنکنیکهای دفاعی ، کارگزاران دفاعی نقشه های دفاعی و … ایراد داشته اند. اگر ایرادات را برطرف کنیم چه؟ اجازه می دهید دفاع کنیم یا نه؟ اگر ایرادات دفاعی را بر طرف کردیم و با دست پر اقدام به دفاع کردیم از سوراخ دفاع دوباره گزیده می شویم یا نمی شویم؟ عاقل هستیم یا عاقل نیستیم؟ وقتی صد گزینه برای موفقیت وجود دارد عاقل کسی است که آن را به صد و یک گزینه تبدیل کند و دیوانه کسی است که آن را 99 گزینه کند.
  2 – شما حق دارید که بصورت کلیشه ای می گویید: «راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور نگاه به داخل می باشد و نه نگاه به آمریکا» چون واقعا دشمنان داخلی خطرناک تر از امریکا هستند و به قول امام راخل(ره) منافقین بدتراز کفارند.
  3 – چه ننگی از این بالاتر که در این مملکت عده ای آرزو می کردند ترامپ و تفکرات ترامپیست باشد تا کشور آشفته بماند و مردم خسته از آشفتگی نا امید از رای دادنو در نهایت آن عده در یک انتخابات حداقلی یک احمدی نژاد جدید را علم کنند.
  4 – اینکه شما یک کتابچه محرمانه داریدکه در بخش‌های مختلف اولویت‌های کاری کشور، مشکلات کشور و راه‌حل‌ها در این کتابچه آمده است حرف تازه ای است. این کتابچه کی و توسط چه کسانی تهیه شده را کاری نداریم. شما بفرمایید. کتابچه را به روحانی ندادید چون از شما نبود . خب به احمدی نژاد میدادید تا گند بزند به مملکت. یا شاید او مطابق با محتوای کتابچه شما عمل کرد که کابینه اش زندان هستند؟
  5 -نمایندگان مجلس برخی معتقد به استیضاح هستند. می دانید چرا؟ چون این عده ضد ولایت فقیه و دشمن مردمند)
  6 – شما می فرمایید: «مجلس مجبور نمی‌باشد دولت آقای روحانی را تا روز پایان دوره تحمل کند.»
  می دانید جرا ؟ چون مقام معظم رهبری فرمودند دولت باید تا آخرین روز بماند و شما برای آنکه به مردم بفمانید به رهبر ربطی ندارد دقبقا مخالف فرموده رهبر را بیان می کنید. خب ما هم می گوییم مرگ بر ضد ولایت فقیه و ننگ بر دور زنندگان ولایت فقیه.
  7 – حالا من سخنی با شما دارم: شما که سواد سیاسی نداری چرا یک کرسی در مجلس اشغال کردی. مگر در حوزه علمیه به تو یاد ندادند به کاری که بلد نیستی دخالت نکنی؟

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی