با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ایران بهترین نظام دموکراسی جهان را در اختیار دارد و دموکراسی در آمریکا فقط شعار است

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران با اشاره به اینکه ایران بهترین نظام دموکراسی جهان را در اختیار دارد گفت: انتخابات آمریکا نشان داد دموکراسی در این کشور فقط شعار است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ سردار حسن حسن‌زاده عصر شنبه در آئین افتتاح ساختمان سپاه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک اظهار داشت: طی ۴۰ ساله انقلاب خدمات بسیار خوبی به مردم عرضه شده است و مردم قرچک نیز از این خدمات بی بهره نبوده‌اند اما باید بگوییم که ارزش و منزلت مردم بسیار بیشتر از خدمات ارائه شده است و تلاش همه مسئولین و خدمتگزاران باید بیش از پیش باشد.

حسن زاده با بیان اینکه سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران در سه سال گذشته، سه ناحیه سپاه در مناطق مختلف استان افتتاح کرده است گفت: تلاش داریم تا با تقویت حضور مردم در صحنه، شرایط مطلوب‌تری را به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا، برای جامعه رقم بزنیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا عنوان داشت: کشوری که همیشه داعیه تمدن، حقوق بشر و دموکراسی را داشته است امروز می‌بینیم که خودشان یکدیگر را متهم به فساد می‌کنند و می‌بینیم که مردم هیچ نقشی در انتخابات ندارند.

وی گفت: طبق فرمایش رهبر تغییر رئیس جمهور آمریکا تفاوتی به حال ایران ندارد چرا که سیاست این کشور در مقابله با مردم و نظام ایران اسلامی تغییری نمی‌کند اما با این انتخابات مشخص شد که ایران بهترین نظام دموکراسی جهان را در اختیار دارد و دموکراسی در آمریکا فقط شعار است.

حسن زاده اظهار داشت: ترامپ هیچ محبوبیتی نزد مردم کشورش ندارد و با شهادت سردار شهید سلیمانی نیز حکم عزل خود را امضا کرده بود.

/مهر

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی