با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حتی با وجود انتخاب بایدن، مجلس اجازه مذاکره مجدد با آمریکا را نمی‌دهد / تحریم برای ما فرصت خوبی است

روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در گفت و گو با اصلاحات نیوز درباره آینده دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در مقابل رئیس جمهور جدید آمریکا و منتخب شدن بایدن گفت؛ اولا سیاست های آمریکا با رفتن و آمدن شخصیت های جدید تغییری نخواهد کرد لذا ما فکر نمی کنیم با آمدن بایدن تغییر اساسی در شیوه و رویکرد سیاست های آمریکا نسبت به ایران به وجود بیاید، جدای از آن درباره مسائل داخلی ما مذاکره را تجربه کرده ایم بابت آن هم هزینه دادیم و همچنان هم داریم هزینه میدهیم، من نمی دانم دیگر از این مذاکره قرار است چه چیزی نصیب ما شود؟!

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه توضیح داد: ما مسیر مذاکره با آمریکا را رفتیم، شیوه بایدن در این قضیه هم با ترامپ تفاوت چندانی نخواهد داشت، از این جهت قطعا از نظر مجلس مسیر مذاکره مجدد با آمریکا در دولت فعلی و یا دولت های آینده با آمدن بایدن منتفی است.

ایزدخواه تصریح کرد: برای حل مشکلات اعم از اقتصادی و غیره کاملا مشهود است که مسائل ما داخلی است، بن بست ها و قفل هایی که در اقتصاد کشور زده شده هشتاد درصد آن مسائل داخلی است . راهکار حل آن ها هم کاملا داخلی است و ربطی به آمریکا ندارد و از این جهت بحث ما این است که دولت باید به حل ساختاری مسائل کشور که ناشی از سو تدبیر ها متمرکز شود.

ایزدخواه در پایان گفت: اتفاقا تحریم فرصت خوبی برای کشور بود، میزان ضریب ساخت و تولید محصولات در داخل کشور افزایش چشم گیری داشته است و از این جهت به نظر می آید مذاکره دوره اش گذشته است و نتیجه هم نخواهد داشت.

/ انتهای پیام

  روحانی: قرمز شدن چند شهر، زنگ خطر آغاز موج چهارم کرونا است
ادامه ی خواندن
آگهی
1 پاسخ

1 Comment

 1. محمدرضا کیانفر

  15 آبان 1399 در 19:16

  علی صوفی اصلاح‌طلب گفت: پیروزی بایدن باعث مشارکت حداکثری در انتخابات 1400نمی‌گردد.

  آقای صوفی،
  فقط رد صلاحیت نشدن کاندیداهای مخالف انقلاب مشارکت حداکثری را تضمین می‌کند و مهمتر از آن کشور را از خطر بالقوه لیبیایی شدن می‌رهاند.
  به بازی نگفت این سخن بایزید که از منکر ایمن‌ترم کز مرید.
  گر امروز گفتار ما نشنوی مبادا که فردا پشیمان شوی.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
  2- به رسمیت شناختن حق #آزادی_بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
  با تشکر از توجه شما،

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی