با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

الهی ترامپ و اعضای دولتش در متروهای واشنگتن و نیویورک گدایی کنن! حالا آقای روحانی راضی شد؟ حالا این چه مشکلی از “کمبودها و مشکلات” کشور حل کرد؟

به گزارش اصلاحات نیوز؛ احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت:

حسن روحانی گفت: “مردم برای کمبود و مشکلات در کشور اگر می‌خواهند لعن و نفرین کنند آدرسش کاخ سفید در واشنگتن است. آدرس اشتباه کسی به آن‌ها ندهد.”

پس ای الهی که کاخ سفید در آتش بسوزه و به خاکستر تبدیل بشه! الهی ترامپ به روز سیاه بشینه! الهی جارد کوشنر جیز جگر بزنه! الهی پمپئو به اجدادش در گورستان کانزاس ملحق بشه! الهی هر چه درد و بلا در این دنیاست بیفته به جون منوچین! الهی آتش به قبر بابای الیوت آبرامز بباره! الهی برایان هوک گور به گور بشه! الهی هیچکدامشون یه روز خوش به عمرشون نبینند! الهی یک قطره آبِ خوش از گلوشون پایین نره! الهی بی‌خانمان بشن و در متروهای واشنگتن و نیویورک گدایی کنن!الهی الهی الهی….

حالا آقای روحانی راضی شد یا اینکه باید ادامه بدیم؟

خب، حالا این چه مشکلی از آن “کمبودها و مشکلات” کشور حل کرد؟ حالا این شد سیاست؟ این شد تدبیر؟ این شد نحوۀ درستِ ادارۀ یک مملکت؟ این شد شیوۀ حکمرانی خوب؟ این شد طرزِ زمامداری در قرن 21؟ این شد برنامۀ توسعه؟ این شد رهایی جوانان از اسارت بیکاری؟ این شد ایجاد اشتغال؟ این شد تولید؟ این شد بهبود کیفیت زندگی؟ این شد سرمایه‌گذاری‌های زیربنایی؟ این شد حفظ محیط زیست؟ این شد تعامل سازنده با دنیا؟ این شد بازی پیچیده در یک دنیای در هم تنیده و به هم پیوسته؟ این شد تأمین منافع ملی در صحنۀ بین‌المللی؟

یعنی در حالی که تمام کشورهای دنیا می‌کوشند تا در رقابت‌های تنگاتنگ و نفس‌گیر اقتصادی و تکنولوژیک، گوی سبقت را از هم بربایند و گامی پیشتر روند، کار ما ایرانیان باید لعن و نفرین باشد به سران کاخ سفید؟ هنر و توان ما ایرانی‌ها در حد عجایز است؟

  ماجرای سوء قصد به حسن روحانی در مقابل درب منزل + فیلم
ادامه ی خواندن
آگهی
1 پاسخ

1 Comment

 1. محمدرضا کیانفر

  06 مهر 1399 در 08:53

  حسن روحانی رئیس جمهور گفت: مردم آمریکا را لعن و نفرین کنند.

  آقای روحانی،
  لعن و نفرین میراث دوران جهالت بشر می‌باشد که مردم در خرافات و ناآگاهی و تعصب همچون حیوانات وحشی می‌زیستند دردی را درمان نمی‌کند قبل از 3نوامبر را دریاب.
  هر که در گیتی بنای کین او آغاز کرد آن بنا را قاعده بر لعنت و نفرین نهاد.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
  2- به رسمیت شناختن حق #آزادی_بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
  با تشکر از توجه شما،

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی