با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

رونالدینیو آزاد شد

رونالدینیو اسطوره فوتبال برزیل بعد از پنج ماه حبس در در پاراگوئه از زندانی در این کشور آزاد شد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ رونالدینیو اسطوره فوتبال برزیل که از زمان تلاش برای ورود به خاک پاراگوئه با پاسپورت جعلی توسط مرزبانی این کشور دستگیر شده و توسط یک قاضی دادگاه تا زمان مشخص شدن نتیجه تحقیقات به زندان منتقل شده بود بعد از پنج ماه زندانی بودن در این کشور سرانجام به دستور قاضی از حبس آزاد شد.

بر اساس اعلام قاضی دادگاه رونالدینیو او حالا می‌تواند در خاک پاراگوئه به هر کجا می‌خواهد سفر کرده و حتی این کشور را ترک کند ولی باید تا اطلاع ثانوی تغییرات در محل اقامت دائمی خود را به این دادگاه اطلاع دهد. این قاضی رونالدینیو را به دلیل تخطی از قوانین کشورش به پرداخت جریمه محکوم کرده است.

رونالدینیو که درحالیکه ماسک تنفسی بر صورت داشت در دادگاه حاضر شده بود حکم قاضی را پذیرفت. او حالا باید 90هزار دلار به دولت پاراگوئه جریمه پرداخت کند. برادر رونالدینیو که به همراه او بازداشت شده بود و در واقع حکم مدیر فعالیتهای بازرگانی او را دارد هم به پرداخت 110هزار یورو محکوم شده است.

از این گذشته رونالدینیو و برادرش بعد از بازگشت به کشورشان برزیل باید هر سه ماه یکبار خود را به یک دادگاه معرفی کنند.

حکم قاضی دادگاه در پاراگوئه سرانجام بر این اساس به سود رونالدینیو صادر شد که دادستان پرونده اعلام کرد به این نتیجه رسیده که شخص رونالدینیو در برنامه ریزی برای جعل پاسپورت پاراگوئه دخالتی نداشته و قصدش از ارائه پاسپورت تقلبی عاری از عناصر معنوی جرم بوده است.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی