با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

از توافق قرن تا استوری عجیب و تصمیم نهایی/ دربی چهارشنبه برگزار می شود

لغو یا برگزاری دربی یکی از سوژه های این روزهای فوتبال ایران شده است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛

روز چهارشنبه پنجم شهریور در یکی از دیدارهای مرحله نیمه نهایی جام حذفی، تیم های استقلال و پرسپولیس به مصاف هم می روند. از روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر لغو دربی به گوش می رسید ولی هرگز به صورت رسمی اعلام نشد این درخواست لغو دربی از سوی کدام تیم است ولی بنظر می رسید فرهاد مجیدی خواستار لغو این بازی بوده است.


حتی در این زمینه نیز گفته می شود فرهاد مجیدی با سرمربی رقیب تماس تلفنی طولانی مدتی داشته و از گل محمدی درخواست لغو این دیدار را کرده است. ظاهرا فرصت کم برای شروع نقل و انتقالات و ارائه لیست آسیایی در 9 شهریور و سپس ازسرگیری مجدد رقابت های جام باشگاههای آسیا، دلایل فرهاد برای پیشنهاد لغو این دیدار بوده است.


روزنامه هدف نیز در چاپ صبح امروزش خبر از توفق دو سرمربی برای لغو این دیدار داد و حتی از تیتر توافق قرن برای لغو دربی استفاده کرد. اخباری که تا شب گذشته درخصوص این دیدار به گوش می رسید، حکایت از لغو شهرآورد نیمه نهایی جام حذفی داشت.

 

در حالیکه زمزمه هایی مبنی بر موافقت گل محمدی با لغو دربی شنیده می شد تا اینکه سرمربی پرسپولیس شب گذشته با انتشار یک استوری، اعلام کرد دربی در تاریخ قبلی برگزار خواهد شد. گل محمدی در این استوری نوشته بود: «بنا به دلایلی تعویق بازی پیشنهاد شد ولی با دلایل دیگر دربی انجام خواهد شد.»

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی