با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

واکنش کومان به خبر توافقش با بارسلونا

کومان قرار است جانشین کیکه ستین شود که به خاطر شکست ۸ بر ۲ بارسا مقابل بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برکنار شد. همچنین برای نخستین بار در ۱۲ سال گذشته آبی اناری ها موفق به فتح جام در فصل نشدند.

اصلاحات نیوز؛ رونالد کومان در زایست، مقر فدراسیون فوتبال هلند حضور دارد تا درباره ترک تیم ملی کشورش و امضای قرارداد با بارسلونا صحبت کند. سرمربی هلندی در مورد بازگشت به تیم کاتالانی گفت: بله، دوست دارم اما تنها زمانی این اتفاق خواهد افتاد که قرارداد امضا شده باشد.‌ با وجود این که دوست دارم در این رابطه صحبت کنم اما فعلا نمی توانم چیزی بگویم.

شکی وجود ندارد که کومان تیم ملی هلند را ترک می کند. اسکار گرائو عضو هیات مدیره بارسا دیروز (دوشنبه) با فدراسیون هلند مذاکره کرد.

کومان با تیم ملی قرارداد دارد اما با توجه به بندی که وجود دارد می تواند قراردادش را در صورت تماس بارسلونا فسخ کند. این بند تنها پس از یورو ۲۰۲۰ امکان پذیر بود اما این رقابت ها به خاطر بحران کرونا یک سال به تعویق افتاد. بارسا پیش از این در ژانویه با کومان تماس گرفته بود اما سرمربی هلندی این پیشنهاد را رد کرد.

سرمربی ۵۷ ساله در سال های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۵ در بارسلونا بازی کرد و توانست با گلزنی مقابل سامپدوریا در فینال نخستین قهرمانی آبی اناری ها را در جام قهرمانان اروپا به ارمغان آورد.

کومان قرار است جانشین کیکه ستین شود که به خاطر شکست ۸ بر ۲ بارسا مقابل بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برکنار شد. همچنین برای نخستین بار در ۱۲ سال گذشته آبی اناری ها موفق به فتح جام در فصل نشدند.

منبع: ایسنا

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی