با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

نامه رئیسی و قالیباف به رهبر انقلاب: ما با فروش اوراق نفتی مخالفیم

نماینده مردم نجف آباد در مجلس از ارسال نامه رؤسای قوه قضائیه و مقننه به رهبر معظم انقلاب درباره فروش اوراق سلف نفتی در بورس خبر داد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، از ارسال نامه محمدباقر قالیباف و آیت‌الله رئیسی رؤسای قوای مقننه و قضائیه به رهبر معظم انقلاب درباره فروش اوراق سلف نفتی در بورس، خبر داد.

وی افزود: دولت در جلسه سران قوا موضوع فروش اوراق سلف نفتی را به‌گونه دیگر مطرح کرده و در اجرا به شیوه‌ای دیگر اجرا می‌کند، پس از اینکه اجرای این طرح به صورت کتبی برای مجلس و قوه قضائیه ابلاغ شد، هم مجلس و هم قوه قضائیه مخالفت خودشان را با این موضوع کتبا برای رهبر معظم انقلاب نوشتند که آنچه در جلسه سران قوا صحبت شده و آنچه به صورت کتبی ابلاغ شده با هم متفاوت است، لذا ما مخالف آن هستیم.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس با اشاره به جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس درباره بررسی موضوع فروش اوراق سلف نفتی، اظهار داشت: اکثر نمایندگان در این جلسه با این موضوع مخالفت داشته و معتقد بودند که دولت با این‌کار به دنبال برجای گذاشتن زمینِ سوخته برای دولت بعدی است.

انتهای پیام/

ادامه ی خواندن
۱ پاسخ

1 Comment

  1. تکذیبیه

    16 آگوست 2020 در 9:43 ب.ظ

    این خبر توسط قوه قضاییه تکذیب شد

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی