با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

افزایش سرمایه یک میلیارد دلاری شرکت ملی صنایع مس و مبارکه برای توسعه

رئیس هیات‌عامل ایمیدرو با بیان اینکه افزایش سرمایه و توسعه بنگاه‌های بزرگ در شمار رویکردهای اصلی ایمیدرو قرار دارد، گفت: طی سال جاری شرکت‌های ملی صنایع مس ایران ومبارکه بیش از یک میلیارد دلار افزایش سرمایه داشته‌اند.
افزایش سرمایه یک میلیارد دلاری شرکت ملی صنایع مس و مبارکه برای توسعه

به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از ایمیدرو، خداداد غریب پور که در «دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار» سخن می گفت، افزود: تحقق این مهم با تعریف طرح‌های توسعه توسط شرکت‌ها که دارای توجیه باشد، عملیاتی خواهد شد.
وی با بیان اینکه شرکت‌های گل گهر و چادرملو طی سال آتی افزایش سرمایه خواهند داشت، عنوان کرد: سود سرمایه‌گذاری را صرف سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه شرکت‌ها خواهیم کرد.

ارزش سهام 280 هزار میلیارد تومانی شرکت های بزرگ در بورس

رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه ارزش سهام شرکت های معدنی تحریم‌شده از سوی آمریکا به 280 هزار میلیارد تومان می‌رسد، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و عدم توانایی بانک‌ها در تامین مالی، رویکرد تامین نیازهای شرکت ها از محل سرمایه خودشان، رویکردی درست است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات ایمیدرو در بخش‌های اکتشاف و زیرساخت، عنوان کرد: مجموع عملیات‌های اکتشافی ایمیدرو به 650 هزار کیلومتر مربع خواهد رسید.

تسهیل صادرات

وی با تاکید بر اینکه راهی جز تسهیل صادرات نداریم، اظهار کرد: در شرایط بحرانی تحریم، تسهیل در صادرات باید مورد توجه قرار بگیرد.
رئیس هیات‌عامل ایمیدرو ضمن اشاره به اهمیت هم اندیشی با بخش خصوصی در پیشبرد اهداف این حوزه، گفت: انجمن‌های تخصصی بیش از پیش به فکر اولویت‌ها و تصمیمات ملی باشند.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی