با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

خدمات مؤثر مدیرعامل شرکت مس در حوزه مسئولیت‌ اجتماعی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: با حضور دکتر اردشیر سعد محمدی در رأس شرکت ملی صنایع مس ایران، شاهد پررنگ‌تر شدن مسئولیت‌های اجتماعی مس در کرمان هستیم.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «میثم پاریزی»، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با قدردانی از خدمات مؤثر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه ورزش این استان گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران، در سال‌های اخیر دست به اقدامات گسترده‌ای در حوزه مسئولیت اجتماعی زده است.

او افزود: آنچه در شرکت مس در این حوزه اتفاق افتاده است، نه‌تنها برای شرکت‌های معدنی و صنعتی، بلکه برای شرکت‌های ایرانی فعال در همه بخش‌ها می‌تواند الگو باشد.

پاریزی با اعلام اینکه انجام مسئولیت‌های اجتماعی به دلیل هزینه‌هایی که برای شرکت‌ها به‌همراه دارد، معمولاً مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد، گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران تاکنون در راستای ایفای نقش مسئولیت اجرایی خود در قبال جامعه هدف بخصوص مناطق همجوار اقدام به ساخت ورزشگاه‌هایی در شهر‌های کرمان، رفسنجان و شهر بابک کرده است.

او افزود: حمایت از ورزش قهرمانی و ورزش‌های همگانی و زیرساخت‌های ورزشی با تأسیس باشگاه‌های ورزشی در مس کرمان، رفسنجان، شهربابک، پاریز و حمایت از رشته‌های غیر فوتبالی و مدال‌آوران پارالمپیکی ازجمله زهرا نعمتی و پیمان نصیری از اقدامات خوبی است که در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت انجام‌شده و این روند نیز وقفه‌ناپذیر است.

پاریزی اقدامات شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه مسئولیت اجتماعی را ستود و ابراز امیدواری کرد: همچنان با حضور سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران شاهد توجه به حوزه ورزش این استان باشیم.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی