با ما ارتباط برقرار کن

اخبار اصلاح‌طلبان

ارائه‌شده

در

غفاری: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم

عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام می‌گوید: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم و کورسوی امید را هم نمی‌بینم.

به گزارش اصلاحات نیوز «هادی غفاری»، عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا درباره امکان مشارکت اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400 و این ادعا که اصلاح‌طلبان نیروی قوی و کارآمد برای معرفی در این انتخابات ندارند گفت: مشکل ما از یکسو مشکل قانون اساسی است و از سوی دیگر فهم بد از قانون اساسی است.

او با اشاره به نظارت استصوابی اظهار کرد: چیزی به نام نظارت استصوابی را برای کاندیداها مطرح و همه نیروهای اصیلی که مانند آنها فکر نمی‌کنند را کنار گذاشتند و به تعبیری آنها را از صحنه سیاسی، حذف کرده‌اند.

غفاری افزود: کشور ما اندیشمندان اصلاح‌طلب فراوانی دارد. مدیران اصلاح‌طلب قوی کم نداریم. هر نیروی اصلاح‌طلبی را با یک بهانه و عنوان طرد و رد کرده‌اند بنابراین نظام نیروهای واقعی اصلاح‌طلبان را قبول نخواهد کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصولگرایان هیچ فردی را غیر از خودشان تحمل نمی‌کنند، بیان کرد: آنها معتقدند همه باید مثل آنها فکر کنند و هر کس که مانند آنها فکر نکرد یا کافر است یا مشرک یا فتنه‌گر یا بیگانه یا عقب مانده یا مزدور است. در حالیکه ما به خودمان شناخت داریم و چنین صفاتی را نداریم.

  وزرای پیشنهادی از مجلس رای اعتماد گرفتند
ادامه ی خواندن
آگهی
1 پاسخ

1 Comment

  1. امیر راست گفتار

    23 تیر 1399 در 04:32

    هر کی از اصلاحات حرف نزنه تو یکی باید حرف بزنی؟ بارون اومد ترکها پوشیده شد! اولین گروه چماقداری بوسیله شخص شما بعد از انقلاب افتتاح شد ” قاتل هویدا شخص شخیص شما بودید” دوره اول انقلاب که بدست خامنه ای براندازی شد همه کسانی که جواب سلام خامنه ای رو در زمان امام نمیدادند خلع مقام شدند و یه جوری کنار گذاشته شدند که یکیش هم شما بودی ” از اونجا رونده شدی و کوچ کردنت به اصلاحات بدلیل این بود که نمیخواستی از ایجا مونده باشی ! یادت رفت کی کشیده به صباغیان رد تو مجلس؟ حالا شدی طرفدار اصلاحات؟ بخور تا برات بیارن.

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی