با ما ارتباط برقرار کن

اخبار اصلاح‌طلبان

ارائه‌شده

در

غفاری: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم

عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام می‌گوید: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم و کورسوی امید را هم نمی‌بینم.

به گزارش اصلاحات نیوز «هادی غفاری»، عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا درباره امکان مشارکت اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400 و این ادعا که اصلاح‌طلبان نیروی قوی و کارآمد برای معرفی در این انتخابات ندارند گفت: مشکل ما از یکسو مشکل قانون اساسی است و از سوی دیگر فهم بد از قانون اساسی است.

او با اشاره به نظارت استصوابی اظهار کرد: چیزی به نام نظارت استصوابی را برای کاندیداها مطرح و همه نیروهای اصیلی که مانند آنها فکر نمی‌کنند را کنار گذاشتند و به تعبیری آنها را از صحنه سیاسی، حذف کرده‌اند.

غفاری افزود: کشور ما اندیشمندان اصلاح‌طلب فراوانی دارد. مدیران اصلاح‌طلب قوی کم نداریم. هر نیروی اصلاح‌طلبی را با یک بهانه و عنوان طرد و رد کرده‌اند بنابراین نظام نیروهای واقعی اصلاح‌طلبان را قبول نخواهد کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصولگرایان هیچ فردی را غیر از خودشان تحمل نمی‌کنند، بیان کرد: آنها معتقدند همه باید مثل آنها فکر کنند و هر کس که مانند آنها فکر نکرد یا کافر است یا مشرک یا فتنه‌گر یا بیگانه یا عقب مانده یا مزدور است. در حالیکه ما به خودمان شناخت داریم و چنین صفاتی را نداریم.

آگهی