با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

بیانی: دود اشتباهات مجیدی به چشم استقلال می‌رود/ دیر بجنبیم سهمیه آسیایی را هم از دست می‌دهیم

کاپیتان سابق استقلال می‌گوید کادر فنی استقلال باید در هر صورت ممکن دیاباته را به دیدار حساس مقابل تراکتورسازی برساند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ شاهرخ بیانی کاپیتان سابق استقلال می‌گوید استقلال باید هرچه زودتر از این شرایط خارج شود زیرا اگر این امر اتفاق نیفتد استقلال برای کسب سهمیه به خطر خواهد افتاد. بیانی همچنین می‌گوید کادر فنی استقلال باید در هر صورت ممکن دیاباته را به دیدار حساس مقابل تراکتورسازی برساند.

 شرایط این روزهای استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به هر حال لیگ شروع شده و بازیها دوباره از سر گرفته شده است. چه بخواهیم و چه نخواهیم باید لیگ را تا انتها دنبال کنیم. امیدوارم استقلال بتواند هرچه زودتر به شرایط آرمانی بازگردد زیرا که آنها اگر کمی دیر بجنبند سهمیه آسیایی فصل آینده را نیز از دست خواهند داد.

 به نظرتان مشکل استقلال فنی است یا روحی و روانی؟

باید قبول کنیم استقلال هم مشکل فنی دارد و هم مشکل روحی و روانی. وقتی بازیکن کنار در زمین با آن شدت اعتراض می‌کند و اخراج می‌شود، این نشان می‌دهد که باید روی مسائل روحی و روانی بیشتر از اینها کار کرد. همچنین وقتی اینقدر استقلال در خط دفاع مشکل دارد، این نشان دهنده این است که تیم در بُعد فنی هم ضعف دارد. وقتی هفته 22 لیگ است و اینقدر استقلال در خط دفاعی ضعف دارد، باید قبول کنیم کادر فنی در این خصوص تقصیر دارد.

خیلی‌ها به نحوه اخراج فرهاد مجیدی کنار زمین انتقاد کردند؟

انتقادها درست و بجا است. مربی باید کنار زمین خودش را کنترل کند زیرا تمام حرکات او به بازیکنان هم در زمین منتقل می‌شود. مجیدی باید خودش را بیشتر کنترل کند زیرا سرمربی تیم بزرگ استقلال است و هر کاری هم انجام بدهد، اگر اشتباه باشد دودش به چشم استقلال می‌رود.

 به نظرتان استقلال می‌تواند برای حضور در آسیا سهمیه کسب کند؟

کسب عنوان قهرمانی که غیرممکن شده اما آبی‌ها باید تمام تلاششان را بکنند تا بتوانند فصل آینده در آسیا حضور داشته باشند. استقلال اگر دو بازی را پشت‌سر هم ببرد می‌تواند خودش را به تیم‌های بالای جدول نزدیکتر کند.

 دیاباته هم این روزها به کشورش سفر کرده است. در این برهه این امر را مناسب می‌دانید؟

آنطور که من شنیده‌ام دیاباته از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی نداشت و نمی‌توانست در دیدار مقابل سایپا هم استقلال را همراهی کند اما ما 10 روز دیگر یک بازی سخت مقابل تراکتورسازی در پیش داریم و امیدوارم که شیخ در آن بازی حضور داشته باشد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی