با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

نماینده مجلس: معلمی که عصرها در اسنپ کار می کند، نمی تواند مربی خوبی باشد

به گزارش اصلاحات نیوز؛ حجت الاسلام جواد نیک بین روز دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه در کاشمر افزود: اصحاب رسانه این منطقه باید حقایق را به درستی نشان دهند زیرا خبرنگاران تصمیم ساز هستند و به عنوان زنجیره ارتباطی درخواست‎های مردم را به مسوولان انتقال می‎دهند.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران را نباید محدود کرد ادامه داد: برای دفاع از حقوق خبرنگاران تشکل‎های آنان باید تقویت شود.

منتخب مردم بردسکن، کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس یازدهم با قدردانی از تلاش‎های نمایندگان قبلی این منطقه گفت: ترشیز باید جایگاهی بهتر از این داشته باشد و در این مسیر نیازمند همراهی تمامی نمایندگان قبلی هستم.

وی افزود: کاشمر از وجود پروژه‎های نیمه تمام رنج می‎برد، کارخانه فولاد از سال‌ها قبل نیمه کاره مانده و کارخانه کاشی تنها با ۲۰ درصد و کارخانه روغن فرآیند با ۱۰ درصد ظرفیت خود فعالیت می‎کند.

حجت الاسلام نیک بین ادامه داد: گرچه تاکنون چندین بار قوانین انتخابات در کشور بازنگری شده اما حتی یکبار هم قانون تعزیرات که جزو قوانین مهم محسوب می‎شود مورد بازنگری قرار نگرفته است.

وی گفت: آنقدر به حاشیه‎ها پرداخته‎ایم که از اصول غافل شده‎ایم لذا به نظرم در مجلس یازدهم نباید هیچ قانونی به تصویب برسد و به جای آن باید به تصحیح قوانین قبلی بپردازیم.

نماینده منتخب مردم بردسکن، کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون قوانین بسیاری به تصویب رسیده که بسیاری از آنها مزاحم بوده و باید کنار گذاشته شود، این قوانین بسیاری از تولیدکنندگان و سرمایه‎گذاران را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

وی ادامه داد: برای بهتر کار کردن مدیران، مجلس یازدهم باید به دنبال کارا کردن قوانین باشد در صورتیکه اکنون قوانین بسیار زیاد است.

حجت الاسلام نیک بین گفت: اگر دنبال اصلاح نباشیم و قوانین مزاحم را اصلاح نکنیم تلاش‎ها فایده‎ای نخواهد داشت.

حوزه انتخابیه ترشیز شامل شهرستان‌های کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد واقع است.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی