با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

رییس کمیسیون امنیت ملی: وزیر کشور مسئول خون‌های ریخته شده در آبان‌ماه نیست، او فقط از دستور روحانی اطاعت کرده

اصلاحات نیوز – رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به صحبت‌های مطهری درباره قصور وزیر کشور در فتنه بنزینی، گفت: ادعای آقای مطهری واقعیت ندارد و وزیر کشور تلاش زیادی برای کنترل حوادث آبان 98 داشت.

اصلاحات نیوز؛ به گزارش خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در تذکر شفاهی با اشاره به صحبت‌های علی مطهری در خصوص حوادث آبان‌ماه اظهار کرد: آقای مطهری در سخنان اخیر خود گفته که وزیر کشور عامل کشتار حوادث بنزینی سال 98 بود که لازم می‌دانم در این زمینه توضیح دهم.

وی با بیان اینکه بنده به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی از نزدیک شاهد تلاش‌های وزیر کشور در حادثه آبان 98 بودم، گفت: ادعای آقای مطهری واقعیت ندارد و دستگاه‌های ذی‌ربط وزارت کشور و شخص وزیر شبانه روز تلاش خود را کردند تا از بروز حادثه جلوگیری کنند و یا کمترین خسارت را داشته باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آقای رحمانی فضلی جز اطاعت دستور رئیس جمهور و شورای امنیت کشور کار دیگری انجام نداده و خواهشم این است که دوستان در بیان مسائل دقت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

  قیمت جهانی طلا امروز ۹۹/۰۹/۰۳
آگهی
آگهی