با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

پنتاگون رسماً ویدئوهای «پرنده‌های ناشناس» را منتشر کرد+فیلم

پنتاگون روز گذشته رسماً سه ویدئویی که قبلاً درباره «اجسام ناشناس پرنده» (یوفو) فاش شده بود را منتشر کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ پنتاگون روز گذشته (دوشنبه)، رسماً سه ویدئو از «اجسام ناشناس پرنده » (UFO) را که پیشتر برای عموم فاش شده بود، منتشر کرد.

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی «هیل»، وزارت دفاع آمریکا مجوز انتشار این سه ویدئو محرمانه را که یکی از آنها در نوامبر ۲۰۰۴ و دو ویدئو دیگر در ژانویه ۲۰۱۵ ضبط شده‌ بودند، صادر کرد.

وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که ویدئوهای مذکور در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۷ توزیع شده است و مقام‌های پنتاگون تصمیم گرفته‌اند که در انتشار رسمی این ویدئوها، هیچ‌یک از «قابلیت‌ها یا سامانه‌های حساس» فاش نشود و بر تحقیقات وزارت دفاع آمریکا در خصوص اجسام ناشناس پرنده (یوفو) تأثیر نگذارد.

وزارت دفاع آمریکا در بیانیه خود اعلام کرد: «وزارت دفاع (آمریکا)، به منظور رفع هرگونه برداشت اشتباه عموم مردم در مورد اینکه آیا فیلم‌هایی که در حال پخش هستند، واقعی است یا خیر، یا اینکه آیا ویدئوهای بیشتری موجود است، این ویدئوها را منتشر می‌کند».

پنتاگون ادامه داد: «پدیده‌های هوایی مشاهده شده در این نوارهای ویدئویی همچنان “ناشناخته” هستند».

نیروی دریایی آمریکا در سپتامبر سال گذشته میلادی اعتراف کرد که ویدئوهایی که «تام دی لانج» خواننده سابق گروه «بلینک 182» و محقق سازمان تحقیقات یوفو فاش کرد و در نیویورک‌تایمز منتشر شد، اجسام ناشناس پرنده را نشان داده است.  

بنا به گزارش شبکه سی ان ان، نیروی دریایی آمریکا سال گذشته دستورالعمل‌های رسمی را برای گزارش مشاهدات یوفو صادر کرد.

«هری رید» رهبر سابق اکثریت سنا از انتشار رسمی ویدئوهای یوفو توسط پنتاگون تمجید کرد اما گفت که نیاز به اقدامات بیشتری است و در پیامی توییتری نوشت: «خوشحالم که پنتاگون در نهایت این تصاویر را منتشر کرد اما این تنها سطحی از تحقیقات و مواد موجود است. آمریکا باید نگاه جدی و علمی به این مسئله و هرگونه پیامدهای احتمالی برای امنیت ملی بیاندازد. مردم آمریکا شایسته آن هستند که مطلع شوند».

انتهای پیام/

  سرکرده های داعش از رقه به دیر الزور منتقل شده اند
ادامه ی خواندن
آگهی
1 پاسخ

1 Comment

  1. ناشناس

    20 مهر 1399 در 19:24

    چر جسد رضا شاه را ور دست شویی ننداختن گوربه گور ترسو را.

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی