با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

رسن: آخرین فصل حضورم در پرسپولیس است / بعد از کرونا، برای آینده‌ام تصمیم قطعی می گیرم

هافبک عراقی پرسپولیس اعلام کرد که آخرین فصل حضورش در این تیم بوده و می خواهد تجربه جدیدی داشته باشد.

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس امروز در مصاحبه با نشریه «الوطن» قطر دوباره به پیشنهادهای رسیده اش از کشورهای عربی و اروپا اشاره کرد.

رسن در مصاحبه با این نشریه قطری، گفت: بعد از گذراندن دورانی درخشان با تیم مشهوری در آسیا این آخرین فصل حضورم در پرسپولیس بود چون قراردادم در پایان فصل جاری با این تیم به اتمام می رسد. البته مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدید قراردادم هستند اما من اکنون می خواهم بعد از ایام بحرانی کرونا تصمیم گیری کنم. همچنین به دنبال تجربه جدیدی هستم. این روزها پیشنهادهایی از کشورهای حاشیه خلیج دارم و همچنین از اسپانیول نیز پیشنهاد دارم. البته پیشنهادهای اروپایی من تنها از طریق تماس تلفنی است. تصمیم گیری قطعی درباره آینده ام را به بعد از این ایام کرونا موکول می کنم.

وی درباره پیشنهاد قطری ها به او، گفت: اکنون با یک باشگاه قطری در ارتباط هستم و مذاکراتی را انجام دادم. البته همه منتظر این هستند تا این وضعیت موجود به حالت عادی برگردد تا تصمیم گیری نهایی را بگیرم. همه منتظر این هستند تا این بحران به پایان برسد. مخصوصا اینکه لیگ ها را حالت تعلیق قرار دارد. من با پرسپولیس با ژوئن قرارداد دارم و هنوز مشخص نیست ادامه مسابقات برگزار یا لغو می شود؟ همه چیز به آینده بستگی دارد. ان شا الله این بیماری از دنیا ریشه کن شود و تمام دنیا به حالت عادی برگردد مخوصا دنیای ورزش که این روزها کاملا تعطیل است.

هافبک عراقی پرسپولیس عنوان کرد: این روزها در ایام تعطیلات تمرینات فردی خودم را دنبال می کنم تا آمادگی جسمانی مناسبی برای بازگشت به میادین داشته باشم. در صورت بازگشتم به لیگ عراق بدون شک انتخابم تیم نیرو هوایی خواهد بود چون نزدیک ترین تیم به من است. البته اکنون در شرایط کنونی همه انتظار این را دارند که لژیونر شوم و وقت مناسبی است تا یک تیم خوب را انتخاب کنم.

/فارس

  ایتالیا تعداد بیشتری از مهاجران را اخراج می کند
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی